تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی سئول

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی سئول

لوله کشی و لوله بازکنی سئول

خدمات تاسیساتی , لوله کشی و لوله بازکنی سئول 09128650695

تلفن : 22280940 – 22897832 -22617422 – 09105231040 فوری و شبانه روزی

خدمات تاسیساتی , لوله کشی و لوله بازکنی ونک , سئول , شیخ بهایی و محدوده , با ارایه کلیه خدمات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب و فاضلاب و شوفاژ , لوله کشی گاز خانگی و تجاری , راه اندازی و تعمیرات موتورخانه شوفاژ مرکزی و پکیج دیواری , نصب و سرویس پکیج شوفاژ دیواری , کولر آبی و گازی اسپلیت , نصب و تعمیر شیرالات و توالت فرنگی , رفع نم و بوی بد فاضلاب با خدمات لوله بازکنی تهران پایپر شبانه روزی .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , رفع گرفتگی چاه و لوله توالت ایرانی و فرنگی با ژنراتور و فنر لوله بازکنی در قطر و سایزبندی متفاوت , رفع گرفتگی راه آب آشپزخانه و ماشین لباسشویی , بازکردن چاهک حمام , تراس , پارکینگ , مشاعات ,  استخر , دریچه بازدید , کف خواب پشت بام و کلیه خدمات لوله کشی و لوله بازکنی سئول , ونک , شیراز .

لوله کشی و لوله بازکنی سئول

تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی سئول

آب کثیف حاصل از فضولات , استحمام و شستشوی حاصل از مصارف انسان  در ساختمان بخاطر اینکه مخلوطی از آب و مواد دیگر است , حاوی ذرات جامد معلق و محلول در خود بوده و به همین خاطر کندشدن سرعت حرکت آن در هنگام خروج , موجب ته نشین شدن ذرات جامد آن میشود . غیر از مدفوع , چربیها , گرد و غبار , و مواد آلی باعث میشوند تا سرعت عبور آب کاهش پیدا کند .

علاوه بر این وجود اتصالاتی مانند سراهی , سیفون و دیگر کندکننده ها  در سر راه خروج فاضلاب سبب کاهش سرعت عبور شده و به مرور در داخل لوله ها و اتصالات ته نشینهایی کم و زیاد ایجاد میشود . البته شیب بندی و نحوه لوله کشی فاضلاب نیز در میزان این فرایند بسیار تاثیرگذار میباشد .

اکنون مجسم کنید که یک جسم خارجی مانند خمیردندان به داخل چاه توالت بیفتد . مو , دستمال کاغذی و دیگر ذرات زیر به دور مسواک جمع شده و به تدریج یک مانع گنده را بوجود می آورند . این شی بزرگتر در هر عمقی از لوله کشی فاضلاب باشد , موجب میشود که سرعت خروج فاضلاب کم شده و همین کم شده سرعت , باعث ته نشین شدن رسوبات در کف لوله اتصالات در فاصله  قبل از جایی است که خمیردندان سقوط کرده , در این شرایط هم شاید فاضلاب به خروج خود با سرعت کم ادامه دهد , اما بالاخره بر اثر تجمیع رسوبات یک گرفتگی بزرگی گریبان لوله ها را گرفته که بایستی با روشهای رسوب تراشی به سختی باز شوند .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه