لوله کشی و لوله بازکنی احتشامیه

لوله کشی و لوله بازکنی احتشامیه

لوله کشی و لوله بازکنی احتشامیه

خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی احتشامیه  09128650695

تلفن : 22280940 – 22897832 -22537778 – 09105231040 شبانه روزی و فوری

خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی دروس پاسداران احتشامیه با ارایه کلیه خدمات تاسیساتی به صورت شبانه روزی در خدمت شماست . تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , رفع نم و و بوی بد فاضلاب , عیب یابی و تعمیر لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب و فاضلاب , نصب و تعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی , تعمیر موتورخانه شوفاژ , پمپ آب ,  پکیج دیواری و کولر آبی و گازی اسپلیت , نصب و تعمیر توالت فرنگی

رفع گرفتگی  و بازکردن لوله و چاه توالت ایرانی و فرنگی , کفشور حمام , آشپزخانه , راه آب ماشین لباسشویی ظرفشویی , رفع گرفتگی پشت بام , پارکینگ , دستشویی و مشاعات

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی احتشامیه

تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی احتشامیه

دلیل اصلی گرفتگی لوله انسداد محل عبور فاضلاب توسط اشیا ، رسوب رسوبات و مواد چربی و مصالح ساختمانی درون لوله ها و اتصالات است. ناگهانی ترین گرفتگیها هنگامی شروع می شود که جسمی در فاضلاب قرار می گیرد و با تجمع چربی ، ذرات گرد و غبار ، مواد زائد ، مو ، نخ و سایر مواد کوچک در اطراف جسم ادامه می یابد.

هرچه زودتر اجسام خارجی را بردارید ، رسوب کمتری ایجاد می شود. گاهی اوقات ، به دلیل کاهش سرعت  در عبور فاضلاب از پشت محل استقرار بدنه ، عدم تحرک آب منجر به ته نشینی مواد ریز در سطح مقطع داخلی لوله می شود که در نهایت منجر به انسداد کوچکی می شود که لوله را کاملا مسدود می کند. این نوع اضافه بار مشکل ساز است.

شیب نادرست و لوله های افقی فاضلاب طولانی دلیل دیگر مسدود شدن لوله ها در کف آپارتمان ها است. ترک های داخل لوله و برجستگی های داخلی لوله اتصال نیز می تواند باعث گرفتگی شود. مسئله دیگری که باید در هنگام لوله کشی فاضلاب به دهانه کمتری توجه شود ، استفاده از اتصالات لوله کشی  45 درجه به جای اتصال 90 درجه برای منحرف کردن لوله کشی ساختمان است.

جهت مشاوره و دریافت خدمات تاسیساتی و لوله بازکنی پاسداران و احتشامیه تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه