لوله کشی مطب دندانپزشکی

لوله کشی مطب دندانپزشکی

لوله کشی مطب دندانپزشکی

اجرا و تعمیرات لوله کشی یونیت مطب دندانپزشکی

تلفن : 09122437371 – 22533080 سراسر تهران , بدون تعطیلی

اجرا و تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب و باد یونیت مطب دندانپزشکی روی کار و زیرکار

لوله کشی مطب دندانپزشکی

لوله کشی یونیت مطب دندانپزشکی

لوله کشی مطب دندانپزشکی شامل لوله کشی سینک , روشویی و تجهیزات جانبی دندانپزشکی به علاوه لوله کشی یونیت دندانپزشکی میشود . اگر در هنگام ساخت و بازسازی محل , پیش بینی لازم برای نصب یونیت داندانپزشکی شده باشد که کار شما راحت است و یونیت مستقیما به سیستم لوله کشی ساختمان که تعبیه شده نصب میشود .

اما اگر محل ساختمان و آپارتمان مورد نظر برای نصب یونیت دندانپزشکی طراحی نشده و آماده نباشد , 2 راه برای لوله کشی یونیت پیش رو دارید .

اول از همه بایستی بدانید که یونیت داندانپزشکی به سه نوع لوله کشی آب , فاضلاب و باد احتیاج دارد . لوله کشی آب برای اسپری کردن آب و شستشو , لوله کشی فاضلاب برای ساکشن یونیت و جراحی و لوله کشی کمپرسور باد برای اسپری کردن هوا و ایرسوییچ انجام میشود .

در روش اول که اصولی بوده و معمولا دندانپزشکیها از این روش استفاده میکنند , لوله کشی توکار یونیت میباشد . در این شیوه , بعد از طراحی چیدمان مطب دندانپزشکی , محل نصب یونیت مشخص شده و  با کنده کاری , لوله کشی و مفروش کردن کف , تقریبا یک بازسازی در مطب دندانپزشکی اتفاق می افتد . این روش کمی پرهزینه و وقت گیر است , اما بخاطر اهمیت دکوراسیون داخلی در این رشته , اغلب دکترها و پزشکان این رشته ترجیح میدهند که از این نوع لوله کشی استفاده کنند .

در روش دیگر که لوله کشی روکار نامیده میشود , لوله کشیها از روی کار انجام شده و احتمالا ظاهر نه چندان زیبایی به مطب میدهد . نکته ای که حایز اهمیت است , انتخاب سایز مناسب لوله برای لوله کشی فاضلاب یونیت است , که بخاطر موادی که داخل آن ریخته میشود درصورت کم بودن سایز , موجب گرفتگی لوله فاضلاب و پدید آوردن مشکلات دیگر شود .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه