تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی خیابان لنگری

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی خیابان لنگری

لوله کشی لوله بازکنی خیابان لنگری

خدمات تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی خیابان لنگری

تلفن  09122437371-22533080 فوری شبانه روزی

خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی نوبنیاد خیابان لنگری صنایع و محدوده اطراف با خدمات تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز , نصب و تعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی , تعمیر موتورخانه شوفاژ و پکیج دیواری , کولر با خدمات لوله کشی لوله بازکنی تهران پایپر .

رفع گرفتگی لوله بازکنی سرویس توالت ایرانی و فرنگی , چاهک حمام , آشپزخانه , پارکینگ و مشاعات با دستگاه ژنراتور فنرزدنی و ماشین پمپ تراکم هوا , ابزرالات حرفه ای و سرویسکاران متبحر و متخصص . خارج کردن و بیرون آوردن اجسام از چاه توالت و لوله فاضلاب

لوله کشی لوله بازکنی خیابان لنگری

تاسیسات لوله کشی لوله بازکنی خیابان لنگری

اکثر انسدادهای لوله  که در منازل واقع میشوند , مرتبط با لوله کشی فاضلاب بوده و ما برای اینکه بفهمیم چطور لوله گرفته را گشوده کنیم می بایست به انگیزه انسداد لوله پی ببریم . اما لوله کشی آب و شوفاژ نیز مبتلا گرفتگی می‌شوند , به تدریج میتوان برای این نوع گرفتگیها رویه حلی دایمی و قطعی توصیه اعطا کرد و معمولا برای گرفتگیهای لوله آب مصرفی و شوفاژ گرمایشی باید از طریق بده بستان و تجدید بنا لوله کشی برای تعمیرات بهره برد . در امر لوله های فاضلاب نیز روشهای مختلفی وجود داشته , محل , نوع گرفتگی و حتی متریال مستعمل در لوله کشی فاضلاب قادر است درین چظور لوله گرفته را گشوده کنیم تاثیر بگذارد .

گرفتگی لوله ها با اجسام جامد یکی از مهمترین دلایل گرفتگی لوله ها و کف فاضلاب است. این انسداد اغلب به دلیل سهل انگاری و بی تفاوتی ایجاد می شود و این واقعیت است که ممکن است تصور شود این جسم با جریان فاضلاب به چاه تخلیه شده است. البته گاهی اوقات عدم دسترسی و شاید عدم توانایی در برداشتن اشیا منجر به این برداشت می شود.

اما سقوط اشیایی مانند مسواک ، حوله کاغذی ، چاه ، خمیر دندان ، قطعات پلاستیکی و حتی تلفن های همراه می تواند با جمع آوری مو و رسوبات اطراف جسم ، لوله را همزمان یا بعد از مدتی مسدود کند. در این موارد 2 روش برای باز کردن لوله مسدود شده وجود دارد.

از بین بردن یک جسم خارجی از داخل کف ، سیفون یا لوله فاضلاب. دست ها و گیره ها به نام آسان گیر بهترین وسیله برای از بین بردن اجسام خارجی از داخل لوله است.
راه دیگر عبور شی خارجی از محل مورد نظر به لوله اصلی و بخشی است که دهانه های بیشتری دارد. این روش کمی خطرناک است و می توان جسم را به قسمتی از لوله هدایت کرد که کاری نمی توان انجام داد. بنابراین بهتر است در این مورد کمی محتاط باشید.

در این روش ها مهم نیست که این نوع لوله کشی فاضلاب باشد.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه