تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

لوله کشی لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

خدمات تاسیساتی و لوله کشی لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

تلفن : 0912243737122533080 شبانه روزی فوری

خدمات تاسیسات لوله کشی لوله بازکنی پونک , اشرفی اصفهانی با ارایه خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه , رفع نم و رطوبت دیوار , اجرا و تعمیر لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب ساختمان , فاضلاب , شوفاژ و گاز , نصب و تعمیر شیرالات و توالت فرنگی , تعمیر موتورخانه , پمپ آب ,  پکیج دیواری و کولر آبی و گازی و کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی ساختمان .

رفع گرفتگی لوله و چاه توالت با فنربرقی , لوله بازکنی کفشور حمام , آشپزخانه , راه آب ماشین لباسشویی ظرفشویی , رفع گرفتگی پشت بام , پارکینگ , دستشویی و مشاعات

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

تاسیسات لوله کشی لوله بازکنی اشرفی اصفهانی

برای رفع عیب هر مشکلی ابتدا بایستی ابعاد مختلف کار را آشکار کرده  و در بازکردن لوله و رفع گرفتگی لوله نیز بایستی با موشکافی به علل احتمالی بپردازیم  . هرچند که اغلب گرفتگیها ناشی از انسداد لوله بوسیله یک شی یا رسوبات جمع شده داخل لوله و مسیر خروج فاضلاب هستند , اما این که با چه وسیله و روشی اینکار را انجام دهیم , که اول زمانبر نباشد , دوم کمترین خرابی , هزینه و کثیف کاری را داشته باشد , و سوم اینکه پس از بازکردن مجددا پس از مدت کمی دچار گرفتگی نشود .

براساس علل فوق در ابتدای امر و یا در حین انجام لوله بازکنی بایستی  نشانه هایی که از نوع گرفتگی دریافت میکنیم را مدنظر قرار داده و در وهله اول این مساله را لحاظ کنیم که گرفتگی به طور کامل رفع نماییم .

در برخی موارد نیز شکستگی داخلی لوله کشی فاضلاب ممکن است ,  موجب تکرار گرفتگیها شود که در بروز این نوع انسداد بایستی به مالک ساختمان اطلاع داده تا در صورت درخواست ایشان اقدام به اصلاح و تعویض آن قسمت از لوله کشی شویم . زیرا در اینگونه گرفتگی و انسداد همواره این قضیه به طور تناوبی هر چندماه یکبار اتفاق افتاده و سبب بروز مشکلات برای مالکین ساختمان میشود . شیب بندی نامناسب نیز یکی از دلایل ته نشین شدن رسوبات در کف لوله میشود که تکرر گرفتگی را ایجاد میکند .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه