لوله کشی روکار آب | لوله کشی شوفاژ, گاز و فاضلاب

لوله کشی روکار آب | لوله کشی شوفاژ, گاز و فاضلاب

لوله کشی روکار آب

اجرا و تعمیرات لوله کشی روکار آب و شوفاژ شبانه روزی سراسر تهران

تلفن دفترمرکزی : 09122437371-22533080

اجراو تعمیرات لوله کشی آب گاز شوفاژ و فاضلاب ساختمان

سرویس و تعمیر موتورخانه , پکیج , کولر , شیرالات و لوازم بهداشتی

بازسازی و اصلاحات لوله کشی آب ساختمان و آپارتمان

آبرسانی و انشعاب گیری به کلیه نقاط ساختمان , تغییرات لوله کشی آب درجهت افزایش فشار آب ساختمان , تعمیرات رایزر لوله کشی آب ساختمان روکار و توکار

اجرای لوله کشی رادیاتور شوفاژ به صورت روکار و توکار با لوله کشی پنج لایه و تک لایه , اجرای لوله کشی روکار آب به زیباترین شکل ممکن و باحداقل دید بصری درظاهر همراه آب داکت کشی درخواستی اجرای لوله کشی روکار و توکار به صورت تلفیقی

اجرای و بازسازی لوله کشی پکیج آپارتمان و تبدیل لوله کشی آبگرمکن و موتورخانه به پکیج

قیمت لوله کشی روکار آب

لوله کشی سرد و گرم روکار

لوله کشی روکار آب میانبری جهت حل مشکلات تاسیساتی

مقوله لوله کشی روکار آب شاید یکی از راه حل هایی باشد که بسیار از لوله کش ها در زمان هایی  که در یک سیستم لوله کشی توکار به بن بست و یا مشکلات عبور از موانع غیر قابل تغییر و تخریب برخورد می نمایند از این روش یعنی لوله کشی روکار آب استفاده می نمایند .

به طور کلی ساختار لوله کشی آب یک سیستم از پیش ساخته شده یا سیستم های لوله کشی نوساز به صورت توکار و با استفاده از خواباندن لوله های در زیر مصالح ساختمانی و یا از بین دیوارها و کانالهای مخصوص لوله کشی می باشد .

اجرت لوله کشی روکار آب

لوله کشی روکار آب تهران

دلایل استفاده از لوله کشی روکار آب در شبکه های آبرسانی

در بسیاری از موارد به دلایل مختلف از جمله اینکه در مواردی که امکان تخریب مسیر لوله کشی جهت رفع عیب و اشکال به وجود آمده در شبکه تاسیسات وجود ندارد و در نتیجه با استفاده از لوله کشی روکار آب مشکل مدار لوله کشی مرتفع می گردد و یا در مواردی که مسیر لوله کشی توکار و ایجاد ارتباط جدید در مدار تاسیسات امکان پذیر و یا قابل دسترسی نیست و همچنین موارد که با تغییر در مسیر لوله کشی توکار کل شبکه دچار مشکل و ایراد میشود و همچنین در موارد که زمان جهت تخریب و لوله کشی مجدد به صورت توکار وجود ندارد و باید سریعا مسیر لوله کشی آب برقرار گردد و علاوه بر همه ی این موارد که ذکر شد و باعث استفاده از لوله کشی روکار آب جهت برقرار مدار آب می باشد .

می توان یکی از مهم ترین گزینه های استفاده از لوله کشی روکار آب یعنی کم هزینه بودن آن نسبت به لوله کشی توکار آب که نیاز به تخریب و بازسازی و هزینه های فراوان به غیر از مواد مصرفی لوله کشی آب برای کاربر ایجاد می کند نام برد در نتیجه با توجه به موارد ذکر شده و اینکه یکی از ویژگی های خوب لوله کشی روکار آب در دسترس بودن مسیر لوله در هر لحظه می باشد که باعث تعمیر، عیب یابی و بازسازی سریع لوله کشی می شود این نوع لوله کشی یکی از گزینه های محبوب کارهای تاسیساتی به شمار می رود.

لوله کشی روکار آپارتمان

البته باید توجه داشت که فرد اجرا کننده لوله کشی روکار آب آپارتمان باید از تخصص و مهارت کافی برای انجام این کار برخوردار باشد و ضمن استفاده از لوله و اتصالات و متعلقات لازم این کار و همچنین استفاده از ابزار و ادوات تخصصی لوله کشی روکار آب دارای تجربه و کارآزمودگی لازم نیز برخوردار باشد.

شما می توانید برای انجام هرگونه لوله کشی روکار  آب در قسمت های مختلف تاسیسات شبکه آبرسانی منازل مسکونی، پاساژ های تجاری و یا بخش های صنعتی کارخانجات با مراجعه به لینک زیر و یا تماس با شماره تلفن های موجود کسب اطلاعات و از مشاوره رایگان برخوردار شوید و از متخصصین این مجموعه که تجربه سالها لوله کشی آب روکار را با استفاده از تجهیزات کامل و لوله و اتصالات بسیار مرغوب را دارا هستند بهره مند گردید .

قیمت دستمزد لوله کشی اب

نحوه براورد هزینه در لوله کشی ساختمان در حال حاضر که پاییز سال 1399 هستیم به صورت دستمزد برای هرواحد لوله کشی میباشد.

بدین صورت که اغلب پروژه های ساختمانی بخصوص کارهای کوچکتر اجرت مابین کارفرما و مجری بصورت کنترات یا چکی توافق میشود. درپروژه های ساختمانی بزرگ نیز دربسیاری از موارد این روند اعمال میشود اما بطور سنتی قیمت لوله کشی و نصب متری محاسبه شده که ما در ادامه قیمت عرف این لوله کشی ها را که مربوطه به سال 98 میباشد بصورت تقریبی خواهیم آورد.

بدیهی است محل کار , نوع لوله کشی , سایز لوله کشی و طریقهدریافت هزینه لوله کشی در این قیمتها تاثیر خواهد داست. این قیمتها برای مجتمعهای ساختمانی میباشند.

هزینه لوله کشی روکار

قیمت  لوله کشی آب سرد و گرم و فاضلاب متر مربعی 35000 تومان

هزینه و قیمت لوله کشی پکیج شوفاژ برای هر واحد 100 متری حدود 4 تا 5 میلیون تومان

قیمت لوله کشی فاضلاب پلیکا اجرا در کف هر متر طول اجرت متری 35000 تومان

قیمتهای لوله کشی فاضلاب زیرسقفی هرمتر 38000 تومان

هزینه لوله کشی آب شوفاژ انشعابی و کلکتوری سایز 16 تا 32 متری 28000 تومان

لوله کشی پوش فیت متری 18000 تا 20000 تومان

نصب بست هر عدد 10000 تومان

اجرای ساپورت و نبشی  آهن کشی به صورت کیلویی محاسبه میشود.

اجرای لوله کشی روکار سایز 16 تا 25 متری 30000 تومان

عایق کاری هر متر 10000 تومان

گرمایش کفی هرمتر مربع 18000 تومان

سوراخکاری هر سوراخ به اندازه قطر لوله 15000 تومان

لوله کشی آتشنشانی از سایز “1 تا سایز “3 متری 38000 تومان

اجرت نصب لوازم تاسیساتی

نصب جعبه کلکتور و شیرالات مربوطه هر باکس 300000 تومان

نصب فایرباکس 250000 تومان

نصب شیر پیسوار و شیر رادیاتور هر عدد 10000 تومان

نصب والهنگ وشیرالات توکار هرکدام 200000 تومان

نصب منبع ذخیره آب 150000 تومان

نصب منبع انبساط 150000 تومان

نصب روشویی کابینتی با شیرالات 120000 تومان

نصب پمپ تحت فشار 250000 تومان

نصب اکسسوری هرکدام 10000 تومان

نصب آبگرمکن دیواری 150000 تومان

نصب پکیج دیواری 200000 تومان

نصب فن کویل سقفی 70000 تومان

نصب رادیاتور 70000 تومان

نصب پکیج مخزنی 300000 تومان

نصب شیرالات هر دست چهار تکه 200000 تومان

قیمتهای فوق مربوط به اجراهای بالای 200 متر میباشد و برای کارهای کوچکتر بایستی بازدید انجام شده و قیمت نهایی و هزینه ها اعلام گردد. ارایه خدمات لوله کشی در سراسر تهرانشمال تهران شرق تهران غرب تهران و مرکز تهران .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه