لوله بازکنی یوسف آباد رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی یوسف آباد رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی یوسف آباد

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی یوسف آباد , شبانه روزی و فوری 09128650695

تلفن : 22280940 – 66973771  – 09105231040 با ضمانت و قیمت مناسب

خدمات لوله بازکنی تهران در یوسف آباد با سرویس کاران مجرب و ماهر و تخشیص کاران کارکشته و تجهیزات پیشرفته دستگاه ژنراتور و فنر زنی , پمپ تراکم و دستگاه نشت یاب نقطه زن با ارایه خدمات تشخیص نشت و نم و لوله بازکنی و رفع گرفتگی چاه و لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی ,  جمام دستشویی و اشپزخانه , پارکینگ و مشاعات , تراس و حیات و زیرزمین در آوردن اشیا از چاه توالت و لوله فاضلاب , رفع نشتی و تعمیر چکه و آب دادن لوله فاضلاب .

سایر خدمات ما شامل تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , عیب یابی سیستم لوله کشی ساختمان و تعمیرات لوله کشی شوفاژ , آب و فاضلاب , تعمیر و تخلیه چاه

خدمات لوله بازکنی یوسف آباد

خدمات لوله بازکنی یوسف آباد

عیب یابی و تشخیص علت نشت و گرفتگی لوله  در مشکلاتی که در ساختمانها بوجود می آیند , اولین و مهمترین گام برای رفع عیب و گرفتگی میباشد . در گرفتگی لوله و چاه دو علت وجود جسم خارجی و انباشته شدن رسوبات یا هردو میتواند ,  موجب انسداد مسیر لوله کشی در هنگام دفع پسابهای خانگی شود .

در هردو علت برداشتن این توده های جامد از سر راه خروج فاضلاب به روشها و اشکال مختلف بهترین شیوه برای بازکردن لوله میباشد . استفاده از مواد شیمیایی را برای لوله بازکنی بهترست فراموش کنید , زیرا این مواد شیمیایی علاوه برا حل کردن اجسام و رسوبات میتوانند صدمات بسیار زیادی به لوله کشی ساختمان بزنند .

به طور کلی بهترین روش و رایجترین شیوه لوله بازکنی استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی میباشد . حتی این کار را میتوانید با استفاده از دریل و فنر در گرفتگیهای سبک تر آشپزخانه و کفشورها انجام داد , اما در گرفتگیهای توالت ایرانی بهتر است از ژنراتور استفاده شود که قدرت دورانی بیشتر به فنر میدهد .

انتخاب سایز و طول فنر هم بستگی به نوع گرفتگی و هم عمقی داشته که جسم در آنجا محبوس شده است . در موارد لوله بازکنی کم عمق تر بایستی ابتدا به فنر نرم و کوتاه فنرزنی را امتخان نموده و سپس در صورت بازنشدن به سراع لوله بازکنی با فنرهای بلندتر روی آورد .

جهت دریافت مشاوره , بازدید , قیمت و درخواست خدمات لوله کشی , لوله بازکنی و خدمات تاسیساتی یوسف آباد با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه