لوله بازکنی گیشا رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی گیشا رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی گیشا (کوی نصر)

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی گیشا , فوری و شبانه روزی 09128650695

تلفن :  22280940 –  66973771 – 09105231040 بدون تعطیلی با قیمت مناسب

خدمات لوله بازکنی تهران گیشا باارایه  لوله بازکنی چاه و لوله فاضلاب سرویس بهداشتی  توالت ایرانی , کفشوی حمام دستشویی , آشپزخانه , پارکینگ ,تراس , بالکن , حیات و مشاع ساختمان , رفع گرفتگی توالت فرنگی با اشیا بیرون کشیدن اشیا و اجسام از چاه و لوله .

استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی , تجهیزات و ابزارالات ویژه لوله بازکنی , دستگاه پمپ تراکم هوا و دیگر وسایل لوله بازکنی در سایزبندی متنوع و متناسب با انواع انسداد لوله . دیگر خدمات ما شامل نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه , تعمیر و تخلیه چاه , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و تاسیسات

خدمات لوله بازکنی گیشا

خدمات لوله بازکنی گیشا

فاضلابهای خانگی اغلب حاوی مواد جامد معلق و محلولی هستند که هنگام دفع از سیستم لوله کشی فاضلاب بخاطر برجستگیها , شکستگیها و وجود اجسام در راه خود , سرعت خروجشان کاهش پیدا کرده و همین کم شدن سرعت باعث میشود که ذرات معلق موجود در آنها ته نشین شوند . فرایند رسوب گرفتگی و ته نشین شدن مواد درون فاضلاب در فاضلابهای سنگین و چرب مانند توالت و آشپزخانه سرعت بیشتری نسبت به فاضلاب سایر قسمتهای ساختمان دارند . شیب بندی نامناسب و بالابودن طول لوله های افقی به این روند تسریع میبخشد .

گرفتگیهایی که درون یک آپارتمان به وقوع میپیونند ,  اکثرا بخاطر موارد فوق بوده و فرضا اگر جسم خارجی مانند مسواک , تکه پلاستیک یا اشیا جامد کوچکی درون لوله فاضلاب جاخوش کند , موجب میشود که این ته نشین شدن و انباشته شدن رسوبات زودتر از آنچه که فکر کنید موجب گرفتگی شده و شما ناچار به استفاده از روشهای لوله بازکنی میشوید .

پیشگیری و رعایت ملاحظاتی در هنگام استفاده از لوله کشی آب و فاضلاب میتواند , جلوی بسیاری از گرفتگیهای لوله فاضلاب را گرفته و علاوه بر کاهش هزینه لوله بازکنی و احتمالا لوله کشی , شما را از دردسرهای اینکار راحت نماید .

استفاده از توری در کفشور و خروجی آشپزخانه , تمیز کردن سیفون توالت ,شستشوی فاضلاب آشپزخانه با پودر لباسشویی و آب گرم به صورت دوره ای , نصب فلاش تانک , خودداری از انداختن و ریختن خاکروبه و آشغال به داخل فاضلاب منزل و خارج نمودن اجسام سقوط کرده از داخل چاه و لوله فاضلاب میتواند از بخش زیادی از گرفتگیهای منزل بکاهد .

در صورت خارج نشدن اشیا , احتمالا راه حل نهایی استفاده از ژنراتور و فنرزنی و دستگاه پمپ تراکم هوا برای فشار به اجسام و توده های رسوبی جهت هدایت به لوله اصلی فاضلاب میباشد .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه