لوله بازکنی کامرانیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی کامرانیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی کامرانیه

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی کامرانیه , شبانه روزی و فوری 09128650695

تلفن : 22280940 – 22897832 -22617422 – 09105231040 بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی فرمانیه , کامرانیه شمالی و جنوبی و محدوده اطراف , رفع گرفتگی لوله و چاه توالت ایرانی و سرویس فرنگی چاهک حمام , آشپزخانه , خروجی ماشین لباسشویی , ظرفشویی , لوله بازکنی ناودان پشت بام , پارکینگ , زیرزمین , بالکن , تراس دستشویی , استخر , سپتیک و فاضلاب مشاعات ساختمان , رفع گرفتگی توالت فرنگی با اشیا خارجی .

خدمات نشت یابی با دستگاه , رفع نم دیوار و سقف , یافتن علت و برطرف کردن بوی بد فاضلاب سرویس بهداشتی و نقاط دیگر ساختمان , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی فاضلاب و آب ساختمان , و کلیه خدمات تاسیساتی لوله بازکنی نیاوران , فرمانیه و کامرانیه .

خدمات لوله بازکنی کامرانیه

خدمات لوله بازکنی کامرانیه

دو دلیل اصلی برای ایجاد انسداد لوله فاضلاب وجود دارد.

فرضیه این است که در داخل فاضلاب یک جسم محکم وجود دارد که عبور آب را تا حدودی مسدود یا بخشی از آن را مسدود می کند و با تجمع مو ، گریس یا سایر ذرات ریز ، عبور فاضلاب را کاملاً مسدود می کند یا آن را کند می کند. استفاده از توالت ، حمام ، توالت ، سینک و سایر قسمتهای ساختمان مختل می شود.

نوع دیگر گرفتگی این است که به دلیل گذر زمان ، شیب نامناسب لوله فاضلاب ، شکستگی در داخل لوله ، وجود یک جسم خارجی و سایر نقص در سیستم فاضلاب ، سطح داخلی لوله فاضلاب به تدریج برطرف می شود ، جمع می شود. و عبور از فاضلاب این لوله امکان پذیر یا خیلی سخت نیست.

کاهش سرعت عبور فاضلاب از طریق لوله به هر دلیلی می تواند باعث رسوب ذرات ریز و چربی ها در داخل لوله فاضلاب شود و به دلیل وجود مو و سایر قطعات جامد ، این مواد رسوبی به تنهایی در آب شسته نمی شوند. در لوله بازکن نیاوران توصیه می کنیم هر از گاهی لوله های آشپزخانه خود را با آب گرم و پودر ماشین لباسشویی بشویید تا هرگونه گریس جمع نشود و تجمع پیدا کند.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه