لوله بازکنی چیذر رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی چیذر رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی چیذر

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی چیذر , فوری , شبانه روزی 09128650695

تلفن : 22280940 – 22897832 -22617422 – 09105231040 با نرخ اتحادیه لوله بازکنی

خدمات لوله بازکنی فرمانیه و چیذر با سرویس سریع و خدمات رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و توالت ایرانی , سرویس فرنگی , کفشوی حمام و آشپزخانه , پارکینگ , تراس,بالکن , مشاعات, راه فاضلاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی , خروجی آب باران ناودان پشت بام

خدمات لوله بازکنی تهران  با بهره گیری از دستگاه ژنراتور حرفه ای با قدرتهای مختلف و سایزبندی فنرهای متناسب با گرفتگیهای متفاوت لوله و راه آب , هر نوع انسداد و دیگر مشکلات در لوله کشی فاضلاب ساختمان را باز میکند . علاوه بر تجهیزات کامل سرویسکاران , مهارت و تبحر ویژه آنها در امر رفع گرفتگی ولوله باز کنی , موجب افزایش بهروری و انتخاب بهترین شیوه و راههای مقابله با گرفتگی مجدد را فراهم میسازد .

خدمات لوله بازکنی چیذر

خدمات لوله بازکنی چیذر

هدف از نصب و اجرای لوله کشی فاضلاب ساختمان هدایت پساب مصرف شده  کثیف و آلوده  تولید شده  از شتسشو و فضولات انسانی بوده و متاسفانه برخی از افراد ملاحظه چاه و لوله های فاضلاب را نکرده و فکر میکنند که لوله فاضلاب سطل آشغال بوده  , و به راحتی به درون آنها هر جسم بدردنخوری را می اندازند . این موضوع موجب  میشود که اشیا سقوط کرده  در لوله های فاضلاب حتی در اندازه کم و به تدریج موجب گرفتگی لوله ها شده و سطح مقطع داخلی لوله مسدود شود . راه اصلی رفع انسداد نیز خارج کردن همین اجسام و مواد جامد و تجمیع شده است .

اکثر انسداد لوله کشی فاضلاب با فنر رفع شده و اگر علت انسداد یک شی جامد باشد که فنر آنرا به سمت لوله اصلی هل نموده و رفع گرفتگی را انجام میدهد . اگر دلیل گرفتگی توده مواد ته نشین شده باشند , فنر با کنار زدن آنها یک راه برای عبور فاضلاب ایجاد کرده و راه آب را باز میکند .

البته استفاده از نوع تجهیزات لوله بازکنی مانند دستگاه ژنراتور , انتخاب سایز و طول فنر و دستگاه پمپ تراکم برعهده سرویس کار بوده و اینکه بهترین و مناسب ترین روش را برای رفع این انسداد در نظر بگیرد . برخی اوقات انسداد و گرفتگی در دو یا چند نقطه وجود داشته که بایستی از فنرهای مختلف برای بازکردن آنها استفاده نمود .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه