لوله بازکنی پونک رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی پونک رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی پونک

خدمات تشخیص ترکیدگی و لوله بازکنی پونک , شبانه روزی و فوری 09128650695

تلفن :  22280940 – 22897832 – 09105231040 بدون تعطیلی و سریع

خدمات لوله بازکنی تهران در پونک , با ارایه خدمات رفع گرفتگی و لوله بازکنی با تجهیزات پیشرفته ژنراتور فنر در اندازه های مختلف ,  دستگاه پمپ تراکم هوا و سایر ابزارالات لوله بازکنی در زمینه لوله بازکنی چاه و توالت ایرانی و سرویس فرنگی , راه آب حمام و آشپزخانه خروجی ماشین لباسشویی ظرفشویی , چاهک پارکینگ , حیات , تراس , بالکون, ناودان پشت بام و مشاعات در خدمات شماست .

سایز خدمات ما تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , تخلیه و تعمیرات چاه , اجرا و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ , گاز و شیرالات میباشد .

خدمات لوله بازکنی پونک

خدمات لوله بازکنی پونک

در تعمیرات هر چیزی , عیب یابی گام اول است و در بازکردن لوله و رفع گرفتگی نیز این قضیه مستثنی نیست . هرچند که اغلب گرفتگیها ناشی از انسداد لوله بوسیله یک شی یا رسوبات جمع شده داخل لوله و مسیر خروج فاضلاب هستند , اما این که با چه وسیله و روشی اینکار را انجام دهیم , که اولا سریع باشد , دوما کمترین دردسر , هزینه و کثیف کاری را داشته باشد , و سوم اینکه پس از بازکردن مجددا پس از مدت کوتاهی دچار گرفتگی نشود .

به دلایل مذکور در ابتدای امر و یا در حین انجام لوله بازکنی بایستی  نشانه هایی که از نوع گرفتگی دریافت میکنیم را مدنظر قرار داده و در وهله اول این مساله را لحاظ کنیم که گرفتگی به طور کامل رفع نماییم .

در برخی موارد نیز شکستگی داخلی لوله کشی فاضلاب میتواند موجب تکرار گرفتگیها شود که در بروز این نوع انسداد بایستی به مالک ساختمان اطلاع داده تا در صورت درخواست ایشان اقدام به اصلاح و تعویض آن قسمت از لوله کشی شویم . زیرا در اینگونه گرفتگی و انسداد همواره این قضیه به طور تناوبی هر چندماه یکبار اتفاق افتاده و سبب بروز مشکلات برای ساکنین میشود . شیب بندی نامناسب نیز یکی از دلایل ته نشین شدن رسوبات در کف لوله میشود که تکرر گرفتگی را ایجاد میکند .

جهت مشاوره درخواست سرویس لوله بازکنی و تشخیص ترکیدگی غرب تهران درتمام طول سال و بطور 24 ساعته با ما تماس بگیرید .

 

1 نظر
  • حمید
    Posted at 07:48h, 08 جولای پاسخ

    ایول کارتون خوبه

ارسال دیدگاه