لوله بازکنی پل رومی رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی پل رومی رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی پل رومی

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی پل رومی شبانه روزی و فوری 09128650695

تلفن :  22280940 – 22897832 – 09105231040 بدون تعطیلی کمتر از 30 دقیقه

خدمات لوله بازکنی الهیه , فرشته , پل رومی با رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی , رفع گرفتگی کفشور چاه حمام و آشپزخانه لوله بازکنی ناودانی پشت بام , پارکینگ , تراس , بالکن , استخر , منهول , سپتیک و مشاعات .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , رفع نم دیوار و سقف , رفع بوی بد فاضلاب , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی ساختمان , نصب و تعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی , نصب و تعمیر توالت فرنگی و روشویی و کلیه خدمات تاسیساتی و لوله بازکنی شریعتی , پل رومی , الهیه , فرشته , خیابان ولیعصر و محدوده اطراف .

خدمات لوله بازکنی پل رومی

خدمات لوله بازکنی پل رومی

دلایل انسداد لوله ها 

یکی از اصلی ترین دلایل گرفتگی سینک و خروجی ماشین لباسشویی این است که چربی ها و مواد باقیمانده از ظروف و کرک لباس ها درون لوله های فاضلاب دور ریخته می شوند و ما آنها را بدون حتی ریختن آب می گذرانیم ، فکر می کنیم که اینها هستند. دفع

پس از مدتی ، این مواد برای تشکیل جرم ترکیب می شوند که بسیاری از آنها باعث گرفتگی لوله های فاضلاب می شوند. تجمع این توده های چربی ممکن است باعث انسداد کامل در طول چند متر لوله شود ، به خصوص اگر لوله کشی شیب مناسبی نداشته باشد.

کمترین کاری که این رسوبات انجام می دهند ، باریک بودن قطر داخلی لوله ها است که باعث می شود فاضلاب از داخل لوله عبور نکند و ما مجبوریم هر از گاهی رسوبات را با یک لوله بهاری باز کنیم و گرفتگی رسوبات را با بهار شدن از بین ببریم. آبراه باز کن .

بعضی اوقات حتی ممکن است که این نوع گیره ما را مجبور به جایگزینی بخشی از لوله کشی کند. جایی که حتی بهار نمی تواند لوله را به طور کامل باز کند. لوله بازکن لوله شریعتی از هیچ اسیدی یا کیسه ای برای باز کردن لوله استفاده نمی کند.

شیوه های رفع انسداد
یک لوله بازکن با ابزارهای ساده مانند پمپ دستی و شیلنگ ممکن است در قلاب های ساده کافی به نظر برسد. اما اگر مقدار گرفتگی بیش از حد است ، برای باز کردن لوله باید از دستگاه ژنراتور و فنر بازکن لوله و مته فنر استفاده کنید.

روش دیگر برای باز کردن لوله استفاده از پمپ تراکم هوا است که برای موارد ویژه و لوله هایی که فنر به آن دسترسی ندارد یا از قدرت کافی برخوردار نیست استفاده می شود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه