لوله بازکنی پاسداران و رفع گرفتگی لوله

لوله بازکنی پاسداران و رفع گرفتگی لوله

لوله بازکنی پاسداران , فوری 24ساعته

خدمات لوله بازکنی پاسداران با ارایه کلیه خدمات شبانه روزی در خدمت شماست .

تلفن : 22280940 – 22897832 -22537778 – 09105231040 فوری , 24 ساعته بدون تعطیلی

بازکردن راه آب توالت ایرانی , فرنگی , کفشوی حمام , آشپزخانه , راه آب ماشین لباسشویی ظرفشویی , رفع گرفتگی لوله پشت بام , پارکینگ,تراس , دستشویی , استخر, منهول و مشاعات و رفع نشتی سراهی بازدید و سراهی سیخزن .

رسوب تراشی سطح مقطع داخلی لوله و زدودن گرفتگیهای فاضلاب لوله کشی

خدمات لوله بازکنی تهران پایپر با استفاده از دستگاههای ژنراتور در سایزهای مختلف با فنرهای متناسب با هر مجرا , استفاده از دستگاه پمپ تراکم هوا , رسوب تراشی ته نشین های داخل لوله و رد کردن اجسام بزرگ , تراشیدن سیمان و مصالح ساختمان اجرا میکند .

در آوردن اشیای قیمتی مانند موبایل و طلاجات از داخل راه آب فاضلاب ساختمان , خدمات لوله کشی آب و فاضلاب , تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی حرفه ای , نصب و تعمیر شیرالات و لوازم تاسیساتی منزل به صورت تخصصی

خدمات لوله بازکنی پاسداران

خدمات لوله بازکنی پاسداران

خدمات لوله بازکنی پاسداران ( تهران پایپر ) با کادری مجرب در کلیه زمینه های تاسیساتی به صورت تخصصی , سرویس کار ماهر و مجهز را به صورت فوری و در هر ساعت از شبانه روزی در عرض کمتر از 30 دقیقه را به محل اعزام کرده و با قیمتهای منصفانه سعی مشتری مداری میکند.

ارایه خدمات و حضور لوله بازکن در پاسداران ( سلطنت آباد ) , امیرابراهیمی , ضرابخانه , چالهرز, چهارراه پاسدران , نگارستان , بوستانها , زمرد , قبا , شهرزاد , بهارستان و ….

رفع گرفتگی لوله پاسداران

روش رفع گرفتگی لوله پاسداران بستگی به نوع گرفتگی و راه آب مورد نظر دارد . در سیستم لوله بازکنی از لحاظ علمی استفاده از اسیدها و بازها و مواد شیمیایی مانند چنته , غیراستاندارد بوده و تا جایی که میتوانید نبایستی روشهایی شیمیایی دربازکردن لوله ها استفاده کنید . ما در لوله بازکنی پاسداران به شما پیشنهاد میدهیم که اگر زمانی راه آب و کفشورهای منزل یا محل کار شما دچار گرفتگی شد , فقط از روشهایی که یک متخصص میگوید , استفاده کنید . مثلا دستگاه تراکم هوا اغلب برای بازکردن توالت فرنگی استفاده میشود , جایی که فنر باعث شکستن کاسه توالت فرنگی میشود .

البته برای باز کردن توالت فرنگی میتوان با کندن توالت فرنگی و فنر زدن وسپس نصب دوباره فرنگی اینکار را هم انجام داد که شاید کمی هزینه کار را افزایش دهد . این روش بیشتر برای گرفتگیهایی که با تراکم باز نمیشوند استفاده میشود .

استفاده از اسید برای لوله بازکنی

استفاده از مواد شیمیایی معمولی و نه قوی فقط برای جلوگیری از ته نشین شدن رسوبات در کف لوله پیشنهاد میشود و آن هم فقط برای بازکردن لوله های آشپزخانه , که اینکار را متیوانید با استفاده از تاید یا پودر لباسشویی و آب گرم انجام دهید .

اگر لوله کشی چدنی باشد , مواد شیمیایی موجب سوراخ شدن خود فلز میشوند , اگر پلیکا باشد باعث از بین رفتن چسب لوله و اگر لوله کشی پوش فیت باشد , ارینگهای پوش فیت را از بین میبرد . به همین خاطر استفاده از اسید برای بازکردن لوله فاضلاب توصیه نمیشود .

 

لوله بازکنی در پاسداران

ما در لوله بازکنی پاسداران برای فنر زدن هر قسمتی از دستگاه متناسب با همان راه آب و سایز فنر متناسب با کفشور استفاده میکنیم که علاوه بر بازکردن لوله , از  آسیبهای احتمالی به لوله کشی فاضلاب جلوگیری کنیم .

 

 

2 دیدگاه
  • Pingback:خدمات تاسیساتی پاسداران - تاسیسات ساختمان وایرمن
    Posted at 19:33h, 08 سپتامبر پاسخ

    […] پاسداران , اجرا و تعمیرات سیم کشی برق و لوله کشی و لوله بازکنی پاسداران […]

  • Pingback:خدمات لوله بازکنی پاسداران | لوله کشی ساختمان تهران
    Posted at 21:11h, 13 سپتامبر پاسخ

    […] سرویس لوله بازکنی پاسداران  با کادری مجرب در کلیه زمینه های تخصصی ، بلافاصله و در هر زمان از روز و در کمتر از 30 دقیقه و با قیمت ها سرویس واجد شرایط و مجهز را اعزام کنید سعی کنید مشتری مداری منصفانه ای داشته باشید. […]

ارسال دیدگاه