لوله بازکنی پارک وی رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی پارک وی رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی پارک وی

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی پارک وی , الهیه , امانیه , زعفرانیه

تلفن :  فوری شبانه روزی

خدمات لوله بازکنی تهران پارک وی با سرویس رفع گرفتگی چاه و لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی , رفع گرفتگی کفشور سرویس بهداشتی حمام و آشپزخانه , تراس , پارکینگ , استخر و مشاعات , درآوردن لوازم قیمتی از چاه توالت و لوله , رسوب تراشی لوله های ساختمان , رسوب تراشی و خارج کردن  سیمان و مصالح ساختمانی , حفر و تعمیرات چاه .

سایر خدمات شامل تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , تعمیر لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز خانگی , نصب و تعمیر شیرالات بهداشتی و ساختمانی , نصب رادیاتور شوفاژ و پکیج , تعمیرات و  تخلیه چاه و خدمات تاسیساتی لوله بازکنی الهیه و زعفرانیه .

خدمات لوله بازکنی پارک وی

خدمات لوله بازکنی پارک وی

شیب بندی نامناسب را میتوان یکی از دلایل عمده گرفتگی لوله ها قلمداد کرد . کاهش سرعت خروج فاضلاب و ته نشین شدن مواد معلق در فاضلاب به تدریج باعث ایجاد رسوبات در کف لوله میشود , و این رسوبات با گذشت زمان متراکم تر و سفت تر شده و دایما بر ضخامت آنها افزوده میشود . تا زمانی که این مواد ته نشین شده و ملاتهای سفت شده موجب کند شدن خروج و گرفتگی لوله فاضلاب نشوند , ما متوجه این فرایند نمیشویم .

برخی اوقات نیز ممکن است وجود یک جسم خارجی و جذب رسوبات توسط یک شی مانند صابون و جمع شدن مو و نخ به دور آن موجب گرفتگی در لوله ها شوند . عموما این گرفتگیها یک دفعه خود را نشان داده و اکثرا مواقع با روش استفاده از فنر و دستگاه ژنراتور میتوان به این گرفتگیها پایان داد .

اما متاسفانه برخی اوقات تکرار گرفتگی پس از چند روز یا چند ماه اتفاق میفتد که داستان غم انگیزی دارد . علت این گرفتگیها نیز همانطور که در ابتدای مطلب متذکر شدیم , اشکال در سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان است که اگر بخواهید به طور اصولی درست شود بایستی لوله فاضلاب قسمت زیادی از کف با کنده کاری تعویض شود .

اینکار مستلزم هزینه و زمان زیادی بوده و بسیاری از خیر آن میگذرند , زیرا علاوه بر مخارج بسیار موجب تخریب محل و عواقب آن میشود . یک روش نسبتا مناسبتر برای اصلاح این موارد خارج کردن کامل رسوبات از داخل لوله است . استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر مناسب همزمان با ریختن محلولهای لوله بازکنی مخصوص برای شستشوی داخل لوله میتواند گره از این مشکل کور باز نماید .

جهت خدمات تاسیساتی لوله بازکنی و لوله کشی الهیه پارک وی مقدس با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه