لوله بازکنی ولیعصر رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی ولیعصر رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی ولیعصر

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی خیابان ولیعصر , فوری و شبانه روزی 09128650695

تلفن : 22280940 – 22897832 – 09105231040 قیمت مناسب با ضمانت کار

خدمات لوله بازکنی تهران در خیابان ولیعصر با سرویس لوله بازکنی و فنرزنی چاه و لوله توالت ایرانی و فرنگی , کفشور و سینک ظرفشویی و آشپزخانه و حمام , خروجی لباسشویی و ظرفشویی , پارکینگ , دریچه بازدید , حیاط , تراس , بالکن , زیرزمین و مشاعات ساختمان .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , عیب یابی و تعمیرات آب و فاضلاب و شوفاژ نصب و تعمیر توالت فرنگی , شیرالات , روشویی و لوازم بهداشتی تاسیساتی ساختمان

خدمات لوله بازکنی خیابان ولیعصر

خدمات تاسیساتی و لوله کشی ولیعصر با خدمات لوله بازکنی تجریش و محدوده اطراف , لوله بازکنی الهیه , لوله بازکنی ولنجک , زعفرانیه و خیابانهای اطراف , خیابان شریعتی , رفع گرفتگی , انسداد و لوله بازکنی جردن , ماندلا یا خیابان آفریقا , ونک , یوسف آباد و توانیر

خدمات لوله بازکنی خیابان ولیعصر

روش لوله بازکنی تهران

اکثر انسداد لوله هایی که در منازل حادث میشود ,  مربوط به لوله کشی فاضلاب بوده و ما برای اینکه بفهمیم چطور لوله گرفته را باز کنیم باید به علت انسداد لوله پی ببریم .

گرفتگی لوله با اشیا , انسداد لوله با رسوبات , شکستگی داخل لوله کشی , شیب بندی غیراصولی و بالا بودن طول لوله هایی که در کف کار شده است , از عمده دلایل انسداد لوله های فاضلاب میباشد .

البته در نهایت علت اصلی مسدود شدن لوله را میتوان در انسداد با اشیا خلاصه نمود , زیرا تمام موارد دیگر نیز به نوعی عاملی داشته که مانع از خروج پسابهای خانگی به سمت چاه و لوله اصلی ساختمان میشوند .

متدوال ترین روش برای بازکردن آن نیز روش لوله بازکنی با استفاده از نیروی دورانی است که فنر داشته و از دستگاه ژنراتور یا درل برای اینکار استفاده میکنیم . قطر فنر و قدرت موتور نیز بایستی متناسب با اندازه لوله و نوع گرفتگی ست شود .

طول فنر بکار رفته در لوله بازکنی نیز بایستی با توجه به عمق گرفتگی تنظیم شود . فنرهای نرمتر معمولا برای گرفتگیهای کوچکتر و فنرهای بلند برای انسدادهای عمیقتر استفاده میشوند .

جهت دریافت خدمات لوله بازکنی , لوله کشی و تاسیساتی ولیعصر با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه