لوله بازکنی ولنجک رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی ولنجک رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی ولنجک

خدمات تشخیص ترکیدگی و لوله بازکنی ولنجک , فوری و شبانه روزی

تلفن : 22280940 – 22897832 -22617422 – 09105231040 – 09128650695

خدمات لوله بازکنی تهران در ولنجک 24/7 و در مدت زمان 15 تا 30 دقیقه حضور در محل . رعایت پروتکل های بهداشتی و ایمنی افراد برای ما در اولویت قرار داشته و سرویسکاران ما با تجیهیزات کامل لوله بازکنی و رعایت موارد فوق اقدام به رفع گرفتگی لوله و چاه میکنند . استفاده از دستگاههای ژنراتور و سایزبندی فنرهای متناسب برای رفع گرفتگیهای مختلف , تناسب بکار بردن قطر و دور موتور و ملاحظات فنی – تاسیساتی  و  قیمت منصفانه را میتوان از ویژگیهای خدمات لوله کشی تهران پایپر دانست . کار خود را نیز با ضمانت تحویل میدهیم .

لوله بازکنی چاه توالت ایرانی و فرنگی , رفع گرفتگی راه آب حمام , آشپزخانه , بالکن و تراس , لوله بازکنی پارکینگ , حیات , استخر , زیرزمین و مشاعات , عیب یابی  , تعمیرات و تخلیه چاه و کلیه خدمات تاسیساتی و لوله کشی آب و فاضلاب , شوفاژ و گاز از خدمات دیگر ماست .

خدمات لوله بازکنی ولنجک

خدمات لوله بازکنی ولنجک

کارشناسی و شناخت علل واقعی و نوع گرفتگی برای بازکردن صحیح یک انسداد از اصول ابتدایی برای انتخاب روش و شیوه لوله بازکنی , ضروری به نظر میرسد .

هرچند که اکثر لوله بازکنیها با فنر انجام میشوند و درصد کمی از سایر روشها دررفع گرفتگیها مورد استفاده قرار میگیرند , اما با توجه به اینکه در فنر زنی هم بایستی روشهای مختلفی از قبیل انتخاب سایز و دور موتور دستگاه ژنراتور و استفاده از سایر ابزارالات اتخاذ شود , بهترست که پیش از شروع استفاده از فنر لوله بازکنی , یک بررسی هرچند اجمالی صورت بگیرد .

مثلا برای فنر زدن لوله آشپزخانه که معمولا با سایز لوله 50 یا 63 انجام شده است , بایستی از یک فنر نسبتا نازک مثلا فنر قطر 1/5 استفاده شود . فنرزنی لوله توالت ایرانی نیز با فنر سایز 2 که ضحیم تر است انجام میشود . نوع و عمق گرفتگی نیز میتواند طول فنر را مشخص نماید .  با افزایش طول فنر , دور و قدرت موتور را بیشتر میکنیم ته نوک فنر قدرت کافی و دوران مناسب را برای ضربه زدن به توده و جسم مورد نظر داشته باشد .

در حین انجام این عملیات بایستی حواسمان به ایمنی خود و افردا حاضر بوده و مواظب این باشیم که فنر خصوصا در متراژ و طول بالا به لوله اتصالات و لوازم اطراف صدمه نزند .

تهران پایپر ارایه خدمات لوله کشی و لوله بازکنی زعفرانیه , ولنجک و آصف

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه