لوله بازکنی هروی , رفع گرفتگی چاه توالت و لوله

لوله بازکنی هروی , رفع گرفتگی چاه توالت و لوله

لوله بازکنی هروی

خدمات رفع گرفتگی و لوله بازکنی میدان هروی و محدوده , فوری و شبانه روزی

تلفن :  22280940 – 22533080  – 22897832 – 09105231040 – 09128650695

رفع گرفتگی چاه و توالت ایرانی , فرنگی , کفشور حمام , آشپزخانه ,راه آب ماشین لباسشویی ظرفشویی , خروجی ناودان پشت بام , پارکینگ , حیات , دستشویی , بالکن , منهول و فاضلاب مشاعات ساختمان با استفاده از دستگاه ژنراتور فنر زنی و پمپ تراکم هوا

از دیگر خدمات لوله بازکنی تهران پایپر , تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی و تخلیه چاه .  رفع نم , رطوبت و نشتی , رفع بوی بد فاضلاب , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی ساختمان .

خدمات لوله بازکنی هروی

خدمات لوله بازکنی میدان هروی

خدمات لوله بازکنی هروی با ژنراتور و فنرزنی در اندازه های مختلف , دستگاه پمپ تراکم هوا ,  رسوب تراشی , رفع گرفتگی سیفون با سیمان و مصالح ساختمان , در آوردن اجسام از چاه توالت .

نوع گرفتگی در انتخاب شیوه بازکردن لوله کشی فاضلاب بسیار مهم میباشد . هر چند که اغلب گرفتگیها را میتوان بوسیله ژنراتور و فنر باز نمود , اما بکار بردن این روش به تنهایی ممکن است , چاره کار نباشد و ما مجبور به استفاده از دیگر ترفندهای لوله بازکنی شویم .

بخاطر ناپیدا بودن گرفتگیهای داخل لوله فاضلاب , اکثرا با  آزمون و خطا , علت گرفتگی را خدس زده و سپس اقدام به استفاده از فنر و دستگاه لوله بازکنی مناسب میکنیم . در بسیاری اوقات میتوان با اطلاعاتی که از ساکنین محل به میدهند تا حدود زیادی به علت انسداد لوله و رفع آن اقدام کرده و در کمترین زمان و صرف انرژی و همچنین کاهش آسیبهای احتمالی لوله بازکنی را انجام داد .

در گرفتگی لوله با اشیا به درون لوله و چاه افتاده , بهترین روش بیرون آوردن شی مورد نظر از داخل لوله بوده و درصورتیکه این امر میسر نباشد , بهتر است که جسم مورد نظر به داخل لوله اصلی هدایت شود . البته این به شرطی است که شی مورد نظر لوله اصلی را نیز بند نیاورد .

البته گرفتگی توالت فرنگی با اشیا روشی متفاوت با توالت ایرانی داشته که در جای خود به آن پرداخته شده است . برای بیرون آوردن اجسام از داخل توالت فرنگی و حتی ایرانی میتوانید از ابزاری مانند آسانگیر( Spring Pipe Dredge Tool )که در فروشگاه آمازون هم قابل مشاهده و در بازار موجود است را تهیه نمایید .

در گرفتگیهای لوله های آشپزخانه , ریختن باقی مانده غذا , پوست تخم مرغ و میوه ها , چربی و روغنهای سرخ کردن از علت اصلی انسدادهایی است که در طول لوله کشی پدید آمده و هر  از چندی راه فاضلاب آشپزخانه را بند میاورند . پس بهتر است از ریختن مواد جامد و چرب به داخل سینک ظرفشویی پرهیز نمایید . اگر هم ناچار به اینکار هستید , لااقل آب گرم را بازکردن تا لوله های فرعی فاضلاب دچار گرفتگی نشوند و شما در منطقه هروی کمتر به لوله بازکنی احتیاج پیدا کنید .

شستشوی این لوله ها با آب و پودر لباسشویی میتواند راهگشای کار باشد . بخصوص وقتی که هر نقطه ای از چاه و لوله ها را فنر زدید همین کار را تکرار کنید .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه