تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی هدایت

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی هدایت

لوله بازکنی هدایت

تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی هدایت شبانه روزی

تلفن : 09122437371-22533080 فوری

خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی پاسداران , میدان هدایت , دروس و محدوده اطراف با ارایه خدمات آنی لوله کشی تاسیساتی و لوله بازکنی توالت ایرانی , فرنگی , کفشوی حمام , آشپزخانه , خروجی  ماشین لباسشویی ظرفشویی , رفع گرفتگی لوله پشت بام , پارکینگ, تراس , دستشویی و مشاعات , بیرون آورن اشیا از چاه توالت , گوشی موبایل , طلا و سایر لوازم جهت جلوگیری از انسداد لوله کشی فاضلاب .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ , نصب و تعمیرات شیرالات و توالت فرنگی , نصب لوازم بهداشتی ساختمانی و کلیه خدمات لوله کشی لوله بازکنی دروس پاسداران و هدایت .

لوله کشی لوله بازکنی هدایت

لوله کشی لوله بازکنی هدایت

خدمات تاسیساتی شامل نصب , راه اندازی و تعمیرات لوازم گرمایشی مانند پکیج دیواری و موتورخانه شوفاژ , آبگرمکن  و رادیاتور و لوازم سرمایشی از قبیل کولر آبی و گازی اسپلیت میشود . بخش مهمی از خدمات تاسیساتی نیز مربوطه به خدمات لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز خانگی میشود . نصب و تعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی مانند توالت فرنگی و روشویی و سایر اقلام تاسیساتی بهداشتی منزل خواهد شد .

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله نیز بخشی تقریبا جدا از خدمات تاسیساتی میشود که سیستم عیب یابی و اجرای آن با سایر خدمات متفاوت میباشد . گرفتگیهایی که قابل رفع باشند مربوط به لوله های فاضلاب میشوند و در مورد انسداد در لوله کشی آب و شوفاژ اکثرا منجر به تعویض و بازسازی لوله کشی از نو میشویم .

رفع گرفتگی لوله کشی فاضلاب نیز غالبا بوسیله دستگاه ژنراتور و فنرهای مخصوص اینکار انجام میشود . البته در برخی از موارد ممکن است نیاز به دستگاه پمپ تراکم هوا شویم .

در موارد ساده تر انسداد هم میتوان با بیرون آوردن اشیا و توده اجسام تجمع کرده بوسیله ابزارالاتی مانند انبر یا فشار آب شهری اقدام به رفع انسداد در چاهکهای فاضلاب و سیفون ظرفشویی نمود . آب گرفتن سینک ظرفشویی با مخلوطی از پودر ماشین لباسشویی میتواند در پیشگیری از گرفتگی لوله ها کارساز باشد .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه