لوله بازکنی نیاوران و رفع گرفتگی چاه و لوله

لوله بازکنی نیاوران و رفع گرفتگی چاه و لوله

لوله بازکنی نیاوران شبانه روزی

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی نیاوران و محدوده اطراف فوری , بدون تعطیلی

تلفن : 22280940 – 22897832 -22617422 – 0910523104009128650695

خدمات لوله بازکنی تهران با ارایه خدمات اورژانسی و 24 ساعته لوله بازکنی و تاسیساتی با یک تماس در سریعترین زمان بین 15 تا 30 دقیقه در محل حضور پیدا میکند . مجهز به دستگاه ژنراتور فنرزنی و دستگاه پمپ تراکم هوا و فنر سایزهای مختلف و متناسب

رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه توالت ایرانی و فرنگی , حمام , آشپزخانه , خروجی ماشین لباسشویی , ظرفشویی , لوله بازکنی ناودان پشت بام , پارکینگ , زیرزمین , بالکن , تراس دستشویی ,استخر , منهول و فاضلاب مشاعات ساختمان  و رفع نشتی دریچه و سراهی بازدید فاضلاب , تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی , عیب یابی , تعمیرات و تخلیه چاه

خدمات لوله بازکنی نیاوران

خدمات لوله بازکنی نیاوران

خدمات لوله بازکنی تهران پایپر در نیاوران با ارایه خدمات لوله بازکنی , لوله کشی و تاسیساتی در کلیه زمینه های مربوط به تاسیسات ساختمان نیروی ماهر و استادکار متخصص مربوطه را اعزام میکند .

علل گرفتگی لوله های فاضلاب 

دو دلیل عمده در گرفتگیهای لوله فاضلاب ساختمان وجود دارد .

اولیه اینکه یک جسم جامد در داخل لوله فاضلاب وجود دارد ,  که راه آب را تا حدودی مسدود یا نیمه مسدود کرده و با تجمیع مو , چربی یا ذرات ریز دیگر , راه عبور فاضلاب را بطور کامل بند می آورد یا سرعت خروج آنرا کم میکند . بطوریکه استفاده از سرویس بهداشتی , حمام , توالت فرنگی , سینک ظرفشویی و دیگر نقاط ساختمان دچار مختل میشود .

گرفتگی نوع دیگر اینست که بر اثر گذشت زمان , شیب بندی نامناسب لوله فاضلاب , شکستگهای داخل لوله , وجود یک شی خارجی و نقایص دیگر در سیستم لوله کشی فاضلاب , سطح داخلی لوله فاضلاب به مرور با رسوبات ته نشین شده , انباشته شده و عبور فاضلاب از این لوله امکان پذیر نیست یا بسیار سخت میباشد .

کاهش سرعت عبور فاضلاب از داخل لوله به هر دلیلی میتواند موجب ته نشین شدن ذرات ریز و چربیها در داخل لوله فاضلاب شود و بخاطر وجود مو و قطعات جامد دیگر این مواد ته نشین شده به آب به تنهایی شسته نمیشوند . به پیشنهاد ما در لوله بازکنی نیاوران توصیه میکنیم که هرچند وقت یکبار لوله های آشپزخانه خود را با آب گرم و پودر ماشین لباسشویی شستشو دهید , تا چربیهای احتمالی روی هم تجمع نکرده و انباشته نشوند .

رفع گرفتگی لوله نیاوران

رفع گرفتگی لوله بسته به نوع گرفتگی و محل انسداد روشهای مختلفی دارد . در انسداد لوله و چاه توالت با اجسام بهترین شیوه برای رفع گرفتگی , خارج کردن شی مورد نظر از داخل لوله کشی فاضلاب است . بیرون آوردن اجسام هم با توجه به حدس و گمانهایی که میزنیم , قلقهای خاصی دارد , و در صورتی که شی مورد نظر را نتوانیم از محل خارج کنیم , بهترین کار استفاده از فنرزنی و دستگاه ژنراتور برای رد کردن جسم مورد نظر  به لوله اصلی و دفع آن به خارج از محل گرفتگی است .

بسته به نوع گرفتگی استفاده از دستگاه تراکم هوا و پمپ لوله بازکنی نیز از روشهای دیگری برای رفع انسداد لوله میباشد .

در نوع دیگر گرفتگی که ته نشین شدن رسوبات عامل آن هستند , میتوان از روش فنرزنی متناوب و استفاده از محلولهای شستشوی داخل لوله برای اینکار استفاده کرد . این محلولها علاوه براینکه باعث شستشوی اجرام داخل لوله میشوند , به لوله کشی صدمه ای نمیزنند .

در این مورد استفاده از اسید در  لوله بازکنی نیاوران به هیچ وجه توصیه نمیشود , زیرا استفاده از اسید و مواد شیمیایی قوی , لوله های چدنی را سوراخ کرده , چسب لوله های پلیکا را از بین میبرد و ارینگ لوله های پوش فیت را نیز حل میکند .

دستگاه ژنراتور فنر لوله بازکنی یا drain cleaner machine دستگاهی است که علاوه بر نیروی عمودی وارد شده با سه نظام مخصوص , موجب حرکت دورانی فنر شده و داخل لوله را تا حدی تراشیده و باز میکند .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه