لوله بازکنی میرداماد رفع گرفتگی چاه توالت لوله حمام آشپزخانه

لوله بازکنی میرداماد رفع گرفتگی چاه توالت لوله حمام آشپزخانه

لوله بازکنی میرداماد

خدمات رفع گرفتگی و لوله بازکنی میرداماد فوری و شبانه روزی 09128650695

تلفن :  22280940 – 09105231040 فوری , 24 ساعته با لوله بازکنی تهران

رسوب تراشی و از بین بردن مواد ته نشین شده در سطح مقطع داخلی لوله

رفع گرفتگی لوله و انسداد توالت ایرانی , فرنگی , کفشوی حمام , آشپزخانه , خروجی ماشین لباسشویی ظرفشویی , لوله بازکنی ناودان و  لوله پشت بام , پارکینگ ,تراس , دستشویی ,استخر , منهول و فاضلابهای مشترک ساختمان  و رفع نشتی دریچه و سراهی بازدید فاضلاب . از دیگر خدمات لوله بازکنی تهران پایپر , تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی و تخلیه چاه .

خدمات لوله بازکنی میرداماد

خدمات لوله بازکنی میرداماد

خدمات لوله بازکنی میرداماد با ارایه خدمات لوله بازکنی , لوله کشی و تاسیسات ساختمانی به طور تخصصی در کلیه زمینه های تاسیساتی بصورت فوری و شبانه روزی در تمام مناطق میرداماد شمالی و جنوبی , میدان مادر ( محسنی ) , رودبار , بهروز , مینا , البرز , نفت , تبریزی , نسا و …… آماده سرویس فوری میباشد .

علل گرفتگی لوله فاضلاب

افتادن اجسام خارجی و ورود مصالح ساختمانی و حتی مواد غذایی یکی از دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب میباشد . در این موارد سعی میشود در صورت امکان شی خارجی از داخل لوله و چاهک فاضلاب خارج شده و در غیر این صورت با فنر و ژنراتور برقی به سمت لوله اصلی هدایت شود .

یکی از دیگر از دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب ته نشین شدن رسوبات موجود در فاضلاب است . شیب بندی نامناسب لوله کشی فاضلاب باعث میشود که سرعت حرکت آب کاهش پیدا کند و با تقلیل سرعت آب , ذرات گرد و غبار و چربی موجود در آب ته نشین شده و انباشته شدن رسوبات پس از مدتی موجب میشود که لوله فاضلاب در یک نقطه یا به طول چند متر دچار انسداد شود .

با استفاده از فنر زدن و دستگاه ژنراتور میتوان تا حدی این گرفتگی را رفع نمود , اما اگر انسداد در تمام سطح مقطع لوله و اتصالات وجود داشته باشد , فقط به اندازه قطر فنر لوله باز میشود و پس از مدتی گرفتگی و انسداد تکرار میشود .

در این مواقع بهترین کار استفاده از روش رسوب تراشی است که با تلفیقی از مواد شیمیایی و فنر زنی میتوان کل رسوبات داخل لوله را شستشو داد و دفع نماییم .

راه دیگری که در این زمان داریم , بازسازی کامل لوله کشی است که علاوه بر هزینه بیشتر , زمان زیادی صرف آن میشود , و دردسرهایی مانند بنایی و … دارد .

پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب بهتر است که از ورود اجسام و اشیای خارجی زیر به داخل لوله و راه آب فاضلاب جلوگیری نمایید .

ورود مو , خلال دادن , نخ و الیاف , رسوبات و جرم ,روغن و چربی , مصالح ساختمانی مانند سیمان , گچ و آهک , مواد غذایی , پوست میوه و تخم مرغ , دستمال کاغذی , نوار بهداشتی.

مساله دیگری که موجب گرفتگیهای تکراری میشود , خراب بودن سیستم لوله کشی مانند عیب در شیب بندی و غیراستاندارد بودن سیفون و اتصالات لوله کشی فاضلاب ساختمان است .

روشهای لوله بازکنی میرداماد

رایج ترین روش برای لوله بازکنی استفاده از فنر لوله بازکنی میباشد و علاوه بر ابزارهای مخصوص مانند دستگاه ژنراتور , فنرهای مختلف و مته سه نظام به تبحر خاصی در استفاده از این دستگاهها نیاز است . در صورت استفاده ناشیانه از فنر لوله بازکنی ممکن است علاوه بر آسیب رساندن به سیستم لوله کشی و تاسیسات ساختمان , شخص استفاده کننده به خود و دیگران نیز صدمات جدی بزند .

در گرفتگیهای ساده تر میتوان با استفاده از تلمبه دستی و شلنگ مشکلات پیش پا افتاده گرفتگی مقطعی را تا حدودی رفع نمود , البته به شرطی که گرفتگی خیلی جدی نباشد .

راه دیگری که بسیاری از آن استفاده میکنند , ریختن اسید لوله بازکنی و مواد شیمیایی به داخل راه آب لوله کشی است که از لحاظ فنی خیلی استاندارد نیست , زیرا علاوه بر خطرات جسمی , میتواند به لوله کشی نیز لطمات جدی بزند .

تخلیه چاه میرداماد

برخی مواقع با بازکردن هم مشکل پس زدن آب حل نمیشود و این احتمال وجود دارد که در ساختمانهایی که فاضلاب به چاه هدایت میشود , چاه پرشده و نیاز به تخلیه چاه وجود دارد .

پیدا کردن چاه , تعمیر و تخلیه چاه از خدمات لوله بازکنی میرداماد است که به صورت شبانه روزی میتوانید با هماهنگی و اعزام ماشین تخلیه چاه درخواست نمایید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه