لوله بازکنی میدان کاج تعمیر و رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی میدان کاج تعمیر و رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی میدان کاج

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی میدان کاج , فوری و شبانه روزی

تلفن : 09122437371-22533080 سریع و بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی سعادت آباد میدان کاج با سرویس شبانه روزی و فوری رفع گرفتگی با ماشین آلات و دستگاههای مجهز ژنراتور فنرزنی و پمپ تراکم هوا اقدام به لوله بازکنی چاه و توالت ایرانی و سرویس بهداشتی فرنگی , چاهک آشپزخانه , حمام , پارکینگ , حیات , تراس , بالکن , خروجی ماشین لباسشویی و ظرفشویی رفع گرفتگی و رسوب تراشی با مواد ویژه .

تشخیص ترکیدگی لوله کشی ساختمان با دستگاه نشت یاب , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز خانگی , نصب و تعمیر شیرالات , توالت فرنگی و روشویی , رفع رطوبت دیوار و سقف و خدمات لوله بازکنی شهرک غرب , سعادت آباد و میدان کاج .

خدمات لوله بازکنی میدان کاج

 

خدمات لوله بازکنی میدان کاج

در بیشتر انسداد ها ، وجود یک جسم خارجی به تدریج تجمع می یابد ، مو ، چربی و سایر ذرات بزرگ و کوچک در اطراف جسم وجود دارد و با کاهش سرعت عبور فاضلاب در دهانه خروجی ، میزان رسوب آن رسوب در پایین کف یا خروج به جسم به شدت افزایش می یابد.

به همین دلیل ، پس از چند روز یا چند ماه ، مقدار زیادی رسوب ، که یک ملات چربی ، ذرات گرد و غبار و الیاف است ، در داخل لوله ایجاد می شود و در ابتدا حذف پساب آب و سپس دشوار است در مدتی ، یک قفل کامل اتفاق می افتد. .

اگر دهانه داخلی لوله به قدری کم باشد که حجم فاضلاب تولیدی نتواند عبور کند ، آب به نزدیکترین و پایین ترین طبقه منتقل می شود. اگر گرفتگی لوله ها متداول باشد ، این نوع گرفتگی حتی در صورت عدم استفاده از فاضلاب موجود در ظرف ، ممکن است ایجاد شود. زیرا سطح فاضلاب وارد نزدیکترین نقطه و پایین ترین طبقه می شود.

استفاده از فنر متداول ترین  روش بازکردن و رفع گرفتگی لوله برای اکثر شاخه ها و گرفتگی های خط فاضلاب است. البته در گرفتگی های بی اهمیت می توان از شیلنگ و پمپ دستی نیز برای رفع انسداد و لوله بازشو استفاده کرد. اما به طور کلی ، پیشگیری بهترین راه برای جلوگیری از گرفتگی چاه ها و لوله ها است. تا حد امکان از ورود مواد جامد و حتی ذرات کوچک به فاضلاب جلوگیری کنید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه