تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی ملاصدرا شیرالات شوفاژ

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی ملاصدرا شیرالات شوفاژ

لوله بازکنی ملاصدرا

خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی ملاصدرا  شبانه روزی 

تلفن : 09122437371-22533080 فوری

خدمات تاسیسات لوله کشی و  لوله بازکنی ونک , ملاصدرا و محدوده با سرویس 24 ساعته رفع گرفتگی چاه و توالت ایرانی و فرنگی با ژنراتور و فنر لوله بازکنی در سایز و طول مختلف , رفع گرفتگی لوله آشپزخانه و ماشین لباسشویی , بازکردن راه آب حمام , تراس , پارکینگ , مشاعات ,  استخر , دریچه بازدید , ناودانی پشت بام , فاضلاب شهری اگو و کفشور، لوله بازکنی تهران

تشخیص ترکیدگی لوله و پیدا کردن محل نشت , رفع نم دیوار و سقف , رفع بوی بد فاضلاب , عیب یابی و تعمیر لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ , نصب و تعمیرات شیرالات بهداشتی ساختمانی , نصب و تعمیر توالت فرنگی و روشویی ,  و کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی ونک , ملاصدرا , خدامی , ونک پارک و ده ونک .

لوله کشی لوله بازکنی ملاصدرا

خدمات لوله بازکنی ملاصدرا

فاضلاب در ساختمان به دلیل اینکه مخلوطی از آب و زباله است ، مواد جامد معلق و محلول موجود در آن را معلق کرده و بنابراین کاهش سرعت آن در هنگام خروج باعث می شود ذرات جامد آن حل شود. علاوه بر زباله های انسانی ، چربی ها و روغن ها ، گرد و غبار ، زباله ها و مواد غذایی حاوی مواد غذایی می توانند باعث عبور آب شوند.

علاوه بر این ، وجود آرنج ، سیفون و سایر اتصالات در مسیر خروجی فاضلاب سرعت عبور را کاهش داده و به تدریج رسوبات کم و بیش در داخل لوله ها و اتصالات ایجاد می شوند. البته شیب و نحوه لوله کشی فاضلاب نیز در میزان این فرآیند بسیار مؤثر است.

حال تصور کنید یک شی خارجی مانند مسواک که داخل یک کاسه توالت می افتد ، قرار بگیرید. مو ، حوله های کاغذی و سایر ذرات در اطراف مسواک جمع می شوند و به تدریج توده بزرگی را تشکیل می دهند. این جرم بزرگ در هر عمق لوله فاضلاب وجود دارد و باعث می شود سرعت جریان فاضلاب کاهش یابد و این سرعت کاهش یابد ، باعث می شود رسوبات در کف لوله اتصال در فاصله قبل از سقوط مسواک مستقر شوند ، در این حالت نیز فاضلاب ممکن است به آهستگی تخلیه شود ، اما سرانجام به دلیل تجمع رسوبات ، انسداد بزرگی لوله ها را به خود جلب کرده است که باید با روش های رسوب گذاری مشکل باشد.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه