لوله بازکنی مرزداران رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی مرزداران رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی مرزداران

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی مرزداران , شبانه روزی , فوری 09128650695

تلفن دفتر مرکزی :  22280940 – 66973771  – 09105231040 با قیمت مناسب

خدمات لوله بازکنی تهران مرزداران با سرویس تخصصی لوله بازکنی و فنرزنی و استفاده از تجهیزات مدرن و بروز دستگاه پمپ تراکم هوا و ابزارالات رسوب تراشی و سرویسکاران مجرب لوله بازکنی با رفع گرفتگی و بازکردن سرویس توالت ایرانی و فرنگی , لوله بازکنی چاه حمام و آشپزخانه , کفشور پارکینگ , تراس ,زیرزمین , مشاعات , استخر بصورت فوری و شبانه روزی  از دیگر خدمات لوله بازکنی مرزداران درآوردن وسیله از چاه توالت و  لوله و چاه , نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه , عیب یابی , طوقه بندی تعمیرات و تخلیه چاه , تعمیرات لوله کشی ساختمان آب , فاضلاب ,شیرالات ,تاسیسات مرکزی ساختمان .

خدمات لوله بازکنی مرزداران

خدمات لوله بازکنی مرزداران

گیر کردن جسم خارجی و انباشت رسوبات حول آن و تشکیل یک توده بزرگتر میتواند یکی از باعث گرفتگی و انسداد لوله و راه خروج فاضلاب از کفشور یا چاه دستشویی شود  . بعضی اوقات نیز ممکن است , لوله کشی غیر اصولی موجب شود تا ذرات معلق در فاضلاب به تدریج در کف لوله فاضلاب ته نشین شده و به مرور گرفتگی در لوله حادث شود . شیب بندی نامناسب , بکار بردن اتصالات نامناسب و زیاد و شکستگی و برجستگی داخل لوله های فاضلاب از جمله مواردی هستند که سبب تجمع رسوبات و پرکن و کیپ شدن سطح مقطع داخلی لوله های فاضلاب شوند .

به دلیل اینکه لوله های فاضلاب فشار کافی را نداشته و همراه با مواد ریز و درشت جامد هستند , سرعت و قدرت کافی را نداشته و عموما بر ضخامت این ملاتهای ته نشین شده افزوده میشوند . بخصوص اگر مواد دفعی شامل چربی و مصالح ساختمانی باشند .

در مورد گرفتگیهای نوع اول بهترین شیوه جهت بازکردن انسداد لوله , بیرون آوردن شی و اجسام گیرکرده در لوله فاضلاب است که به طرق مختلفی از جمله دست , تلمبه , گیره یا انبر مشکل گشا و یا هدایت جسم مورد نظر به لوله اصلی , لوله بازکنی انجام میشود . در این روش فنر معمولا یکی از رایج ترین وسیله است که به تناسب سایز لوله برای بازکردن لوله بکار میرود .

نوع دوم گرفتگیها که لوله بازکنی ترکیبی یا رسوب تراشی نامیده میشوند , با استفاده از فنر لوله بازکنی و استفاده از محلولهای مناسب برای خالی کردن رسوب و ملاتهای تجمیع شده در داخل لوله است .

به هرحال استفاده از روشهای فوق یا سایر ماشین آلات و دستگاههای لوله بازکنی بایستی توسط کارشناس مربوطه و تحت شرایط ایمنی و بهداشتی ویژه ای صورت بگیرد . برای دریافت مشاوره و خدمات لوله کشی , لوله بازکنی و تاسیساتی مرزداران با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه