لوله بازکنی محمودیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی محمودیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی محمودیه

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی محمودیه , سرویس و 24 ساعته

تلفن : 22533080-09122437371 , فورا و شبانه روزی

خدمات تاسیساتی , لوله بازکنی تجریش , محمودیه با رفع گرفتگی و بازکردن چاه و لوله توالت ایرانی و فرنگی , رفع گرفتگی راه آب حمام , آشپزخانه , بالکن و تراس , لوله بازکنی پارکینگ,حیات, پشت بام , زیرزمین و مشاعات ,ارایه خدمات لوله بازکنی زعفرانیه و ولنجک

از دیگر خدمات ما تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ , موتورخانه , شیرالات و پکیج , تعمیر و تخلیه چاه ,  نصب و تعمیر توالت فرنگی ,روشویی ,لوازم بهداشتی , رفع نم , بوی بد فاضلاب و لوله بازکنی ولنجک و مقدس

خدمات لوله بازکنی محمودیه

خدمات لوله بازکنی محمودیه

جلوگیری از گرفتگی لوله بسیار راحت تر از بازکردن آن میباشد , پس از ریختن هر جسم خارجی به داخل چاه و لوله فاضلاب خودداری کنید . سقوط اجسام به داخل چاه فاضلاب , ورود مصالح ساختمانی خصوصا سیمان و ایجاد رسوبات بخاطر ته نشین شدن لجنها و چربیهای وارده از دلایل اصلی بوجود آمدن گرفتگیهاست .

حذف و خارج نمودن موارد فوق از اهداف اصلی لوله بازکنی به منظور بازکردن و رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب میباشد . از روشهای ساده لوله بازکنی مانند استفاده از تلمبه پلاستیکی یا شلنگ آب گرفته تا بکار بردن ژنراتور و فنر لوله بازکنی همه در جهت حذف یا هدایت جسمی قدم برمیدارند , که  موجب انسداد لوله گشته است .

از بکار بردن اسید قوی و محلولهای لوله بازکنی نیز به شدت بپرهیزید , زیرا استفاده از اینها بخصوص اسیدهای قوی مانند اسید سولفوریک و کلریدریک میتواند صدمات زیادی هم به افراد ساکن و هم به لوله های و حتی شیرالات و لوازم بهداشتی شما بزند .

باوجود اینکه اغلب رفع گرفتگیها با فنر انجام میشوند و درصد کمی از سایر روشها در لوله بازکنی  مورد استفاده قرار میگیرند , اما با توجه به اینکه در فنر زنی هم بایستی ترفندهای خاص و مختلفی از قبیل انتخاب قطر و طول فنر  و دور موتور دستگاه ژنراتور و استفاده از دیگر ابزارالات اتخاذ شود , بهترست که قبل از استارت , استفاده از فنر لوله بازکنی , یک بررسی هرچند اجمالی صورت بگیرد .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه