تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی لواسانی

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی لواسانی

لوله بازکنی لواسانی

خدمات تاسیساتی و لوله بازکنی لواسانی فوری و شبانه روزی

تلفن : 09122437371-22533080      24 ساعته بدون تعطیلی

اجرا و تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز , نصب وتعمیر شیرالات بهداشتی , توالت فرنگی , نصب و تعمیر موتورخانه شوفاژ و پکیج دیواری , سرویس کولر آبی و گازی .

خدمات لوله بازکنی فرمانیه خیابان لواسانی , بلوار اندرزگو با سرویسکاران مجرب و تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی در خدمت شماست . رفع گرفتگی و بازکردن چاه و لوله توالت ایرانی و فرنگی , کفشوی حمام و آشپزخانه ,خروجی ماشین لباسشویی ظرفشویی , پارکینگ , حیاط , تراس , ناودان پشت بام , سپتیک , منهول و مشاعات با خدمات لوله بازکنی تهران پایپر .

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله کشی با دستگاه , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب , رفع بوی بد فاضلاب , رفع نم و نشتی فاضلاب , عیب یابی عایقکاری و ایزوگام, تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب , نصب و تعمیر شیرالات وتوالت فرنگی و کلیه خدمات لوله کشی تاسیساتی و لوله بازکنی بلوار اندرزگو , فرمانیه و خیابان شهید لواسانی .

تاسیساتی لوله بازکنی لواسانی

لوله کشی و لوله بازکنی لواسانی

اگر اشیاء داخل توالت یا فاضلاب افتاده و گیر کنند  ، بهتر است جسم را از محل انسداد خارج کنید . البته این کار کمی پیچیده است و علاوه بر ابزارهای ویژه ، به مهارت های خاصی نیز نیاز دارد. در صورت خارج شدن شی مورد نظر ، لازم است از ژنراتور و فنر استفاده شود و در بعضی موارد وسیله پمپ فشرده سازی ، برای رسیدن به لوله اصلی ، مورد نظر را از طریق قسمت مسدود شده عبور دهید و در آنجا به دلیل قطر زیاد لوله ، لوله فاضلاب اصلی وارد شهر می شود. فاضلاب یا چاه.

اگر باز هم نتوانیم با این روش مشکل انسداد را حل کنیم ، در مرحله آخر مجبور خواهیم شد لوله را تعویض و بازسازی کرده , که البته این روش مقدار سختی بیشتر وجود دارد و هزینه زیادی نیز دارد.

در صورت تجمع رسوب ، این کار باید با رسوب گذاری انجام شود که ترکیبی از کف و شستشو با محلول های ویژه است . محلول های مخصوص شستشو حاوی ترکیباتی است که فقط رسوبات داخل لوله را شسته و بر اتصالات لوله و چسب های لوله تأثیر نمی گذارد. این روش نوآورانه برای باز کردن لوله ها در لواسانی و سایر مناطق تهران بسیار مؤثر است و از هزینه های وحشتناک ناشی از تعویض خطوط فاضلاب جلوگیری می کند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه