لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی قیطریه

خدمات رفع گرفتگی و لوله بازکنی قیطریه با دستگاه ژنراتور فنر و سایر روشهای لوله بازکنی

تلفن : 22280940 – 22897832 – 09105231040 شبانه روزی , فوری و بدون تعطیلی

رفع گرفتگی و لوله بازکنی توالت ایرانی , فرنگی , کفشوی حمام و سرویس بهداشتی , راه آب آشپزخانه , خروجی فاضلاب آشپزخانه , ماشین لباسشویی ظرفشویی , پارکینگ , زیرزمین , مشاعات , ناودانی و آب باران پشت بام , روف گاردن ,

از دیگر خدمات لوله بازکنی تهران در منطقه , تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه و تخلیه چاه , رسوب تراشی , رفع بوی بد فاضلاب و نم , پیدا کردن محل نشتی و رطوبت , طبله و ترمیم .

خدمات لوله بازکنی تهران در قیطریه با بهره گیری از دستگاه ژنراتور حرفه ای با قدرتهای مختلف و سایزبندی فنرهای متناسب با گرفتگیهای مختلف لوله و راه آب , هر نوع انسداد و سایر مشکلات در لوله کشی فاضلاب ساختمان را باز میکند . علاوه بر تجهیزات کامل سرویسکاران , مهارت و تخصص ویژه آنها در امر رفع گرفتگی ولوله باز کنی , موجب افزایش بهروری و انتخاب بهترین شیوه و راههای مقابله با گرفتگی مجدد را فراهم میسازد .

خدمات لوله بازکنی قیطریه

خدمات لوله بازکنی قیطریه

خدمات لوله بازکنی تهران در کمترین زمان ممکن در محل حضور پیدا میکند . از دریافت آدرس تا رسیدن به محل حدود 15 دقیقه تا حداکثر 30 دقیقه زمان برده و با رعایت بهداشت و ایمنی و ملاحظات فنی تاسیساتی در کوتاه ترین زمان مشکل انسداد و گرفتگی لوله را حل کنیم . تجهیزات ما تا حد زیادی کامل بوده و تقریبا جوابگوی هرنوع گرفتگی میباشد . هزینه لوله بازکنی قیطریه نیز منصفانه بوده و رضایت شما برای ما در اولویت قرار دارد .

منطقه قیطریه بخاطر موقعیت ویژه که به روی تپه واقع شده است و اینکه دارای چشمه ها و قنوات زیادی میباشد , سطح آبهای زیرزمینی بالایی دارد . این مساله باعث میشود که بخصوص در فصل زمستان و ساختمانهایی که هنوز به فاضلاب شهری اگو متصل نشده اند , مشکلات خاصی پیش آمده و هر ساله با بارندگیهای فصل پاییز و زمستان , سطح آب در زمین به اندازه ای افزایش میابد که حتی بوی بد فاضلاب نیز در بسیاری از ساختمانها به شدت آزار دهنده است .

البته خوشبختانه با اتصال شبکه ساختمانها به شبکه فاضلاب شهری و رعایت استانداردهای لوله کشی در ساختمانها , این گونه مشکلات در محله قیطریه کاهش چشمگیری یافته و اغلب نیاز ساختمانها به لوله بازکنی , بخاطر ته نشین شدن رسوبات و انسداد لوله فاضلاب و توالتها بوسیله اجسام مبباشد .

ارایه کلیه خدمات تاسیساتی , لوله کشی و لوله بازکنی به مناطق قیطریه , خیابان های  قلندری شمالی جنوبی, سلیمانی , خراسانی , بلوار صبا , بلوار کاوه ,پل صدر , سهیل و ..

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه