لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی فرمانیه

خدمات تشخیص ترکیدگی و لوله بازکنی فرمانیه شبانه روزی

تلفن : 22280940–22897832 -22617422 – 09105231040 فوری,24 ساعته بدون تعطیلی

لوله بازکنی با استفاده از ژنراتور و فنر در اندازه و سایزهای مختلف با رعایت مسایل ایمنی و پروتکل های بهداشتی , استفاده از دستگاه پمپ تراکم هوا و سرویس کاران ماهر و متبحر

خدمات لوله بازکنی تهران پایپر در فرمانیه با ارایه خدمات رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و توالت ایرانی , سرویس فرنگی , کفشوی حمام و آشپزخانه , پارکینگ , تراس,بالکن ,مشاعات, راه فاضلاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی , خروجی آب باران ناودان پشت بام و خرپشته و..

از دیگر خدمات ما در لوله بازکنی فرمانیه , تشخیص ترکیدگی و نشت یابی با دستگاه , خدمات تاسیساتی و لوله کشی ساختمان , تخلیه چاه , تعمیرات , طوقه چینی و کارشناسی چاه

خدمات لوله بازکنی فرمانیه

خدمات لوله بازکنی فرمانیه

برای بازکردن گرفتگیها نخست بایستی دلایل انسداد لوله ها و راه آب را بررسی نموده و سپس اقدام به بازکردن لوله با شیوه های مختلف نمود . اینکه بدانیم آیا در چاه یا لوله مورد نظر اخیرا وسیله ای یا قطعه ای افتاده ؟آیادر روزهای اخیر شما در منزلتان مهمان داشته اید؟  و خیلی از سوالات دیگر میتواند ما را در پیدا کردن علل گرفتگی و انتخاب بهترین روش برای لوله بازکنی به ما کمک کند . البته در بسیاری از موارد یک کارشناس لوله بازکنی میتواند علت گرفتگی لوله را حدس بزند , اما بررسی کلیه جوانب امر میتواند نتایج بهتری داشته باشد .

گرفتگیهای چاه و لوله اغلب دو علت عمده دارند , این نوع گرفتگیها یا ناگهانی اتفاق میفتند و هیچ سابقه قبلی نداشته اند که بیشتر بخاطر افتادن اجسام و جمع شدن مو و ذرات ریز به دور شی مذکور و بندآوردن لوله ها میباشند و یا به تدریج اتفاق افتاده و در بسیاری موارد سابقه قبلی نیز دارند . نوع دوم بیشتر به این خاطر تکرار میشوند که شیب نامناسب لوله موجب ته نشین شدن تدریجی ملاتهایی در کف لوله میشود که بسیار متراکم بوده و ترکیبی از مصالح ساختمانی مانند خاک , گچ و سیمان و چربی و مواد غذایی هستند .

از لحاظ سختی این رسوبات به قدری متراکم , سخت و لایه ای هستند که با فنر زدن ساده نمیتوان آنها را از بین برد و حتما بایستی آنها را رسوب تراشی کرد . استفاده از اسید به تنهایی جز آسیب رساندن به لوله ها کاری پیش نخواهد برد . ما در لوله بازکنی فرمانیه به هیچ وجه جز در موارد خاص از اسید و مواد شیمیایی قوی استفاده نمیکنیم . زیرا علاوه بر آسیب رساندن به لوله ها میتواند موجب صدمات جسمی به افزاد شود .

روشهای رفع گرفتگی لوله

در صورت افتادن اجسام به داخل چاه توالت یا لوله کشی فاضلاب , بهترین روش خارج کردن شی از محل گرفتگی است . البته اینکار یک مقدار مشکل بوده و علاوه بر ابزارالات مخصوص به مهارت ویژه ای احتیاج دارد . اگر جسم مورد نظر را نتوان بیرون آورد به ناچار بایستی با استفاده از ژنراتور و فنر زنی و در برخی موارد دستگاه پمپ تراکم , شی مورد نظر را از قسمت مسدود شده عبور داده تا به لوله اصلی رسیده و در آنجا بخاطر بزرگ بودن قطر لوله با شاه لوله اصلی فاضلاب شهری یا چاه میفتد .

اگر باز هم نتوانیم که با این روش مشکل گرفتگی را حل کنیم در مرحله آخر ناچار به شکافتن لوله میشویم, که البته این شیوه کمی دردسر داشته و هزینه های زیادی هم به همراه دارد .

در مورد انباشت رسوبات نیز بایستی با استفاده از رسوب تراشی که تلفیقی از فنر زنی و شتستشو با محلولهای ویژه است صورت مپذیرد . محلولهای ویژه شستشو حاوی ترکیباتی هستند که فقط رسوبات داخل لوله را شسته و به لوله اتصالات و چسبهای لوله اثرگذار نمیباشند . این روش لوله بازکنی ابداعی در فرمانیه و دیگر نقاط تهران بازدهی بسیاری بالایی داشته و از هزینه های وحشتناک دردسرهای تعویض لوله کشی فاضلاب جلوگیری میکند .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه