لوله بازکنی غرب تهران رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی غرب تهران رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی غرب تهران

خدمات تشخیص ترکیدگی و لوله بازکنی غرب تهران فوری  09128650695

تلفن :  22280940 – 22897832 – 09105231040 شبانه روزی و بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی تهران در منطقه غرب با ارایه خدمات تاسیساتی و رفع گرفتگی در خدمات شماست . لوله بازکنی با ژنراتور فنر در سایزهای مختلف , تجهیزات پیشرفته رفع گرفتگی از قبیل پمپ و دستگاه تراکم هوا , سه نظام , ابزارالات بیرون آوردن اشیا از چاه توالت و لوله ,  رفع گرفتگی و لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی , کفشور حمام و آشپزخانه , پارکینگ , استخر , مشاعات , سراهی دریچه بازدید , منهول , سپتیک و کلیه نقاط ساختمان و عمومی.

تشخیص ترکیدگی لوله و پیدا کردن محل نشت و نم بادستگاه , رفع نم و بوی بد فاضلاب , تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز , نصب و تعمیر شیرالات , پکیج و موتورخانه تخلیه چاه , تعمیرات و لایروبی , حفر چاه و طوقه چینی از دیگر خدمات ما در غرب تهران است .

خدمات لوله بازکنی غرب تهران

خدمات لوله بازکنی غرب تهران

عدم خروج آب کثیف فاضلاب از سینک آشپزخانه , چاه توالت ,سرویس فرنگی و کفشورها از مواردی است که هنگام گرفتگی لوله با آن روبرو میشویم . برخی مواقع نیز پس زدن فاضلاب از نقاط خروجی پسابها صحنه رقت باری را ایجاد کرده و باعث کثیف شدن محیط اطراف میشود . علاوه براین بخاطر بیرون نرفتن این مواد و آبهای کثیف و یا سرعت کم تخلیه , ما نمتیوانیم از سینک آشپزخانه , توالت ایرانی یا فرنگی و روشویی استفاده کرده و زندگی روزمره ما بخاطر یک گرفتگی تا حدی مختل میشود .

بهترین کار در این مواقع حفظ خونسردی , پیدا کردن علت احتمالی و عیب یابی میباشد . در صورتی که احتمال میدهید که علت گرفتگی افتادن شی یا جسم سختی است , بهترست با خارج نمودن آن با ابزالاتی مانند گیره مشکل گشای فاضلاب یا حتی با دست , راه کیپ شدن لوله را باز نموده تا گرفتگی رفع شود .

در صورتیکه نتوانستید راه فاضلاب را باز کنید , بهترست با خدمات لوله کشی و لوله بازکنی تهران پایپر تماس گرفته تا در اسرع وقت و بصورت شبانه روزی با استفاده از تجهیزات و وسایل لوله بازکنی مانند ژنراتور  فنر لوله بازکنی و بررسی کارشناسانه و مهارت سرویس کاران لوله بازکنی بصورت شبانه روزی  حضور پیدا کرده و مشکل احتمالی لوله ها حل کنیم .

استفاده از محلولهای شیمیایی و اسید قوی برای لوله بازکنی به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود , چراکه این گونه مواد با حل کردن بدنه لوله و اتصالات , چسب و ارینگها موجب سوراخ کردن لوله ها و یا تضعیف آنها شده و در ادامه هزینه های زیادی را برای تعمیرات و نوسازی لوله کشی به شما تحمیل میکند .

 

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه