لوله بازکنی ظفر , فوری , شبانه روزی 09128650695

لوله بازکنی ظفر , فوری , شبانه روزی 09128650695

لوله بازکنی ظفر

خدمات رفع گرفتگی و لوله بازکنی ظفر 24 ساعته و فوری 09128650695

تلفن : 22280940 – 22897832 -22617422 – 09105231040 سریع , 24 ساعته بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی ظفر با اعزام فوری لوله بازکن مجرب و حرفه ای با خدمات رفع گرفتگی , تشخیصی ترکیدگی و خدمات لوله کشی و تاسیساتی در خدمات شما عزیزان در خیابان ظفر دستگردی شرقی و غربی , عمرانی , پیوندی میباشد .

بازکردن  توالت ایرانی , فرنگی , چاهک حمام , آشپزخانه , راه آب  ماشین لباسشویی ظرفشویی , لوله بازکنی تهران فاضلاب و کف خواب لوله پشت بام , پارکینگ , بالکن , دستشویی , حوض , چاه فاضلاب , رایزر اصلی و فاضلابهای مشترک ساختمان  و تعمیر دریچه  بازدید و سراهی بازدید فاضلاب .

خدمات لوله بازکنی ظفر

خدمات لوله بازکنی ظفر

خدمات لوله بازکنی ظفر ( لوله بازکنی تهران پایپر ) به صورت تخصصی در کلیه زمینه های تاسیسات اعزام نیروی فوری به محل دارد . لوله بازکنی هرچند ظاهرا کاری ساده و پیش پاافتاده به نظر میرسد ,  اما بخاطر اینکه گرفتگی انواع مختلفی دارد و روشهای بازکردن لوله و رفع انسداد در لوله بازکنی  ظفر متفاوت است , بایستی ابتدا نوع گرفتگی مشخص شده و سپس اقدام به انتخاب نوع وسیله و شیوه بازکردن لوله کنیم .

لوله بازکنی با تلمبه و فنر

استفاده از تلمبه دستی و شیلنگ آب از ابتدایی ترین وسایلی هستند ,  که حتی خود شما نیز میتوانید برای بازکردن و رفع گرفتگیهای آسان از آنها استفاده نمایید . در صورتیکه انسداد مورد نظر با این روشها حل نشد , بایستی به سراغ فنر لوله بازکنی و استفاده از ژنراتور بروید . البته کار با دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی مهارت ویژه ای نیاز دارد , که کاربر و لوله بازکن بایستی به آن مسلط باشد تا علاوه بر حفظ ایمنی خود و افراد از آسیب رساندن به لوله اتصالات و وسایل جانبی محل جلوگیری کند .

فنر لوله بازکنی در داخل فک دستگاه ژنراتور قفل شده و علاوه بر حرکت رو به جلو و عقب یک حرکت دورانی داشته که ممکن است باعث ایجاد جراحات در افراد شود . در ضمن استفاده از وسایل ایمنی و بهداشتی نظیر دستکش و کفش و لباس مناسب در هنگام لوله بازکنی ضروری به نظر میرسد .

رفع گرفتگی لوله ظفر

روش دیگری که از لحاظ فنی مورد تایید نیست و جز در موارد خاص مورد استفاه قرار میگیرد , ریختن اسید و محلولهای شیمیایی به داخل راه آب و لوله برای لوله بازکنی است . از نظر علمی ساختار گرفتگی و جنس رسوبات و لوله ها به شکلی است که هر محلولی که بتواند به بازکردن لوله ها کمک کند , قطعا به لوله ها و محل اتصالات , چسب و ارینگهای لوله کشی نیز لطمه وارد میکند . به همین دلیل از نظر اصولی ریختن اسیدها و بازها به داخل لوله ها به هیچ وجه  مورد تایید نبوده و لوله بازکنی ظفر برای بازکردن لوله ها از این روش استفاده نمیکند .

1 نظر
  • Pingback:خدمات لوله بازکنی ظفر | لوله کشی ساختمان تهران
    Posted at 19:58h, 28 آگوست پاسخ

    […] نشت یابی و لوله بازکنی ظفر دستگردی شبانه روزی بدون […]

ارسال دیدگاه