لوله بازکنی صادقیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی صادقیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی صادقیه

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی صادقیه , 24 ساعته , فوری 09128650695

تلفن :  22280940 –  66973771 – 09105231040 شبانه روزی , کمتر از 20 دقیقه در محل

خدمات لوله بازکنی تهران در صادقیه سرویس تخصصی لوله بازکنی چاه و لوله توالت ایرانی و فرنگی , بازکردن لوله کف سرویس حمام دستشویی و آشپزخانه , پارکینگ , تراس , مشاعات لوله بازکنی با ژنراتور و فنر اندازه و طولهای متنوع و ابزارالات مخصوص رسوب تراشی ,خارج کردن اجسام و اشیای قیمتی از داخل چاه و لوله , تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , تراشیدن مصالح داخل لوله , اجرا و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب , تخلیه چاه

خدمات لوله بازکنی صادقیه

خدمات لوله بازکنی صادقیه

شاید در نگاه اول لوله بازکنی یک کار تک بعدی و راحت به نظر برسد , اما جدای از مشکلات ناشی از غیربهداشتی بودن و کثیف بودن , این حرفه به تخصص و تجربه کافی هم در طرز استفاده از تجهیزات لوله بازکنی و هم مواجهه با خرابیهای و گرفتگیهای متنوع در لوله کشی ساختمان را دارد .

بطور کلی رفع گرفتگی لوله با چند روش صورت میگیرد و رایج ترین روش آن استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی است . اما تمام راههای گرفتگی فقط به استفاده از فنر لوله بازکنی ختم نمیشود . خارج کردن اشیایی که باعث گرفتگی میشوند , را شاید بتوان با دست و ابزارهای مانند گیره مشکل گشای فاضلاب و انبرهای مخصوص انجام داد . استفاده از تلمبه دستی , شلنگ آب و روشهای این چنینی هرچند که ساده میرسند , اما ممکن است چاره کار باشند . البته این شیوه های لوله بازکنی بیشتر برای گرفتگیهای پیش پا افتاده بکار میروند . از نظر اصولی نیز استفاده از هیچ محلول شیمیایی و اسید برای رفع گرفتگی نیز توصیه نمیشود , مگر در مواردی که اقدام به رسوب تراشی همراه با فنر میکنیم که در آن با استفاده از مواد شیمیایی مخصوص داخل لوله را شتسشو میدهیم .

گرفتگی لوله آب و شوفاژ نیز در اغلب موارد راهی بجز اجرای لوله کشی روکار و تعویض کامل لوله کشی نداشته و فنر زدن و روشهای دیگر در این موارد کارساز نیستند .

جهت مشاوره و خدمات لوله بازکنی و تاسیسات لوله کشی ساختمان با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه