لوله بازکنی شهرک غرب رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی شهرک غرب رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی شهرک غرب

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی شهرک غرب , فوری و شبانه روزی 09128650695

تلفن :  22280940 – 22897832 – 09105231040 کمترین زمان ممکن و بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی شهرک غرب با دستگاه ژنراتور و فنر در اندازه های متفاوت و متناسب با انسداد و گرفتگی لوله ,چاه و کفشور,بیرون آوردن اجسام و اشیای قیمتی افتاده از داخل لوله لوله بازکنی چاه توالت ایرانی و فرنگی , رفع گرفتگی راه آب حمام و آشپزخانه , پارکینگ , پشت بام , کفشورهای مشترک و مشاع , سراهی بازدید , استخر , تراس , بالکن و حیات .

از دیگر خدمات شرکت خدمات تاسیساتی و لوله بازکنی تهران در شهرک غرب میتوان به تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , تخلیه چاه ,  لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ , نصب شیرالات و رادیاتور شوفاژ , تعمیرات موتورخانه شوفاژ و پکیج دیواری اشاره کرد.

خدمات لوله بازکنی شهرک غرب

خدمات لوله بازکنی شهرک غرب

در بیشتر گرفتگیها لوله ورود یک جسم خارجی به تدریج به جمع شدن , مو , چربی و سایر ذرات به دور شی مذکور شده و با کم شدن سرعت عبور فاضلاب در هنگام خروج , سرعت ته نشین شدن رسوب در حدفاصل کفشور یا خروجی تا جسم مورد نظر به شدت افزایش پیدا میکند .

به همین دلیل پس از گذشت چند روز یا چندین ماه , حجم عظیمی از رسوباتی که ملاتی از چربی و ذرات گرد و غبار و الیاف میباشند , در داخل لوله تشکیل شده و در ابتدا فاضلاب به سختی خارج میشود و پس از مدتی کاملا انسداد رخ میدهد .

در صورتیکه روزنه درونی لوله به حدی کم باشد که نتواند حجم فاضلاب تولید شده را عبور دهد , آب به داخل نزدیکترین و کم ارتفاع ترین کفشور پس زده میشود . اگر گرفتگی در لوله های مشترک باشد ,  این نوع انسداد حتی میتواند با استفاده نکردن فاضلاب از ظرف شما نیز اتفاق بیفتد . زیرا سطح فاضلاب به نزدیکترین نقطه و پایینترین طبقه ورود پیدا میکند .

استفاده از فنر بهترین روش برای لوله بازکنی در اغلب گیرکردن و کیپ شدنهای لوله های فاضلاب میباشد .  البته در گرفتگیهای پیش پا افتاده میتوان از شلنگ و تلمبه دستی نیز برای رفع گرفتگی و لوله بازکنی استفاده نمود . اما بطور کلی در اینجا هم پیشگیری بهترین راه چاره برای جلوگیری از گرفتگی چاه و لوله ها میباشد . حدالامکان از ورود اجسام جامد و حتی ذرات ریز به چاه فاضلاب جلوگیری نمایید .

برای مشاوره , بازدید و  ارایه کلیه خدمات تاسیساتی و لوله کشی شهرک غرب با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه