لوله بازکنی شهران رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی شهران رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی شهران

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی شهران فوری و شبانه روزی 09128650695

تلفن :  22280940 – 22897832 – 09105231040 بدون تعطیلی و  24 ساعته

رفع گرفتگی و لوله بازکنی با ژنراتور فنرزنی در سایزها و طولهای مختلف فنر , خارج کردن اشیا از چاه و لوله فاضلاب سرویس , لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی , حمام و آشپزخانه , تراس , بالکن و پارکینگ , زیرزمین , حیات و مشاعات ساختمان , تعمیرات , طوقه بندی و تخلیه چاه

سایر خدمات لوله بازکنی تهران در منطقه شهران , تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز , نصب و تعمیر شیرالات بهداشتی ساختمان , راه اندازی سیستم های گرمایشی و سرمایشی و تاسیسات ساختمان

خدمات لوله بازکنی شهران

خدمات لوله بازکنی شهران

در یک گرفتگی لوله یا چاه , بررسی علت احتمالی اولین و مهمترین قدم برای اجرای بهترین روش لوله بازکنی میباشد . هر چند اغلب گرفتگیها را میتوان با فنر لوله بازکنی رفع نمود , اما نوع فنر و شیوه بکاربردن آن در رفع گرفتگیهای مختلف , ممکن است در کیفیت فنرزنی تاثیر مستقیم داشته باشد . برخی مواقع همان ابتدا نمیتوان تخشیص قطع داد و برای فهمیدن نوع گرفتگی بهتر است دست بکار شده و یک فنر متناسب با سایز مناسب با دور معمولی را امتحان کنیم .

در این شیوه ممکن است , گرفتگی در همان ابتدا رفع شده و خروج فاضلاب به سهولت انجام شود . اما اگر به هر دلیلی انسداد لوله باز نشد , بایستی با توجه به شواهد میدانی , تمهیدات لازم برای پیدا کردن بهترین روش انجام شود . در این مواقع شاید علت گرفتگی یا مساله ساده باشد و امکان دارد که انسداد با روشهای لوله بازکنی رفع نشود و تنها راه بازسازی لوله کشی ساختمان باشد .

به عنوان مثال در گرفتگیهای سینک ظرفشویی و پس زدن آب در سینک ممکن است که تجمع و انباشت لجن و ذرات گرد و غبار و چربی علت گرفتگی باشد که با بازکردن و شستشوی سیفون , مشکل انسداد حل شود . انتهای خرطومی که به داخل سینک ظرفشویی میرود نیز در برخی موارد به دیوار یا کف لوله میچسبد و این خود یک انسداد پیش می آورد . این گرفتگی را میتوان با کوتاه کردن یا فاصله دادن خرطومی خروجی سینک ظرفشویی یا روشویی رفع نمود .

سرویس کاران خدمات لوله بازکنی لوله کشی تهران پایپر به خاطر مواجه شدن با موارد مختلف و داشتن تجربیاتی که در حین کار بدست آورده اند , متیوانند راهگشای بسیاری از مشکلات در زمینه تعمیر تاسیسات ساختمان باشند .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه