لوله بازکنی شمیران رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی شمیران رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی شمیران

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی شمیران ؛ شبانه روزی و فوری

تلفن :  09122437371-22533080 فوری , 24 ساعته , 7 روز هفته

خدمات تاسیساتی و لوله بازکنی تجریش , شمیرانات و محدوده منطقه 1 تهران . رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه توالت ایرانی و فرنگی , کفشور حمام و آشپزخانه , راه فاضلاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی , کفشور پارکینگ , زیرزمین و مشاعات , ناودان پشت بام .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , رفع نم دیوار , سقف و کف سرویس بهداشتی و اتاقها , بیرون آوردن اشیا از چاه و لوله فاضلاب , رفع بوی بد فاضلاب سرویس بهداشتی , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب و کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی الهیه , باغ فردوس , تجریش , زعفرانیه و منطقه شمیران .

خدمات لوله بازکنی شمیران

خدمات لوله بازکنی شمیران

هرگونه انسداد در لوله فاضلاب و چاه می تواند انواع مختلفی از علائم اجسام جامد ورودی به لوله و چاه باشد که ممکن است با گذشت زمان و در بعضی موارد بلافاصله عبور فاضلاب را مسدود کند تا خروج قسمتهای مختلف آب مسدود شود. .

نسبتاً بزرگ جامدات و ذرات ریز معلق در پساب به صورت تجمع یا حتی بطور جداگانه سرعت پساب را کاهش می دهند و این کاهش سرعت و سکون در پساب باعث تسویه ذرات بیشتر می شود و ممکن است در کوتاه مدت سقوط حتی یک نوار صابون و مسواک با جذب مو و رسوبات مقدمه ای برای انسداد لوله های اندازه بزرگ است.

برای جلوگیری از گرفتگی ، بهتر است بلافاصله پس از افتادن جسم جامد به فکر خارج کردن جسم از چاه با ابزار مخصوص یا کمک گرفتن از لوله بازکن باشید تا گرفتگی آن سنگین تر نشود. زیرا در انسدادهای سنگین ممکن است آسیب بیشتری مانند نشت از لوله های فاضلاب ایجاد شود و هزینه بیشتری نیز داشته باشد.

اگر روش های باز کردن آسان کارگر نیفتاد ، باید برای باز کردن لوله با استفاده از یک ژنراتور و دستگاه فنر یا یک دریل مناسب و فنر مناسب برای لوله ، به دنبال کمک یک لوله بازکن حرفه ای باشید.

تعیین قطر و طول فنر مناسب نه تنها به آسانتر لوله باز می شود بلکه لوله های فاضلاب را از شوک های بهاری نیز محافظت می کند. زیرا اگر چشمه ای با ابعاد کوچکتر انتخاب شود ، از قدرت بازشنی کافی برخوردار نیست و اگر اندازه بزرگی را برای لوله با قطر کوچک انتخاب کنیم ، ممکن است کار با لوله بازکن کمی دشوار باشد و نیروی فنر آن باشد. تا حدودی باعث آسیب و شکستگی می شود. لوله و اتصالات.

استفاده از پمپ بازکن لوله و دستگاه فشرده سازی هوا در بعضی موارد می تواند به جای ژنراتور و فنر لوله بازکن لوله مفید باشد. زیرا در برخی موارد ، این دستگاه ها مؤثرتر هستند. اما انتخاب راهکار و روش بازکردن لوله  باید توسط کارشناسان مشخص شود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه