لوله بازکنی شمس آباد و رفع گرفتگی چاه توالت و لوله

لوله بازکنی شمس آباد و رفع گرفتگی چاه توالت و لوله

لوله بازکنی شمس آباد

خدمات تشخیص ترکیدگی و لوله بازکنی شمس آباد , میدان ملت فوری , شبانه روزی

تلفن :  22280940 – 22897832 –22533080-  09105231040 – 09128650695

خدمات لوله بازکنی تهران پایپر شمس آباد به صورت فوری و  اورژانسی و شبانه روزی با تجهیزات کامل لوله بازکنی , دستگاه ژنراتور و فنر در سایزهای متخلف و پمپ تراکم هوا .

بازکردن انسداد و گرفتگیهای چاه و توالت ایرنی و سرویس بهداشتی فرنگی , کفشور حمام , آشپزخانه , راه آب خروجی ماشین لباسششویی , ظرفشویی , کفخواب ناودانی پشت بام پارکینگ , تراس , بالکن , حیاط , حیات خلوت , دستشویی , زیرزمین و مشاعات ساختمان

سایر خدمات لوله بازکنی شمس آباد , در آوردن اشیا قیمتی و اجسام از چاه و لوله فاضلاب , تشخیص ترکیدگی لوله و نشتی یابی با دستگاه نشت یابی , تخلیه و تعمیرات چاه فاضلاب , وکلیه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب و شوفاژ , پیدا کردن منشا و رفع نم و بوی بد فاضلاب

خدمات لوله بازکنی شمس آباد

خدمات لوله بازکنی شمس آباد

علت اصلی گرفتگی لوله ها , مسدود شدن راه عبور فاضلاب بوسیله اجسام , ته نشین شدن رسوبات و مواد چرب و مصالح ساختمانی در داخل لوله و اتصالات است . اکثرا گرفتگیهای ناگهانی با سقوط یک جسم به داخل چاهک فاضلاب آغاز میشود و با تجمع چربی , ذرات گرد و غبار , فضولات , مو و نخ و دیگر مواد ریز به دور جسم مورد نظر ادامه پیدا میکند .

هر چه در خارج کردن اشیا خارجی از محل سریعتر عمل کند , این امکان انباشت و ته نشین شدن رسوبات را به حداقل میرسانید . برخی مواقع به دلیل کاهش سرعت عبور فاضلاب در پشت محلی که جسمی قرار گرفته است , سکون آب موجب ته نشین شدن مواد ریز در سطح مقطع داخلی لوله شده و این موضوع باعث میشود که یک گرفتگی کوچک سبب انسداد کامل لوله به مرور زمان شده که رفع این نوع گرفتگی کار مشکلی است .

شیب بندی نامناسب و طولانی بودن لوله های افقی فاضلاب از دیگر دلایل گرفتگی لوله ها در کف آپارتمانها میباشند . شکستگی داخل لوله و برآمدگیهای درونی لوله اتصالات نیز میتواند موجبات گرفتگی را فراهم کند . از دیگر مسایلی که در هنگام لوله کشی فاضلاب بایستی ملاحظه شود تا به لوله بازکنی کمتری احتیاج پیدا کنید , استفاده از زانوهای 45 درجه به جای زانوی 90 درجه برای تغییر مسیر لوله کشی ساختمان است .

برای آشنایی با روشهای جدید رفع گرفتگی لوله فاضلاب ( drain cleaner service )ساختمان کلیک کنید .

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه