لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

خدمات رفع گرفتگی , تشخیص ترکیدگی و لوله بازکنی شمال تهران فوری

تلفن :  22280940 – 22897832 – 09128650695  شبانه روزی و بدون تعطیلی

خدمات تاسیساتی و  لوله بازکنی تهران پایپر در کلیه نقاط شمال تهران آماده ارایه خدمات رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و لوله توالت ایرانی ,سرویس فرنگی , راه آب حمام و آشپزخانه , خروجی ماشین لباسشویی و ظرفشویی در دیوار , کفشوی پارکینگ , بالکن و مشاعات و سایر لوله اتصالات و وسایل بهداشتی منزل میباشد . از دیگر خدمات ما میتوان به تشخیص ترکیدگی لوله شمال تهران , تعمیر و تخلیه چاه تعمیرات لوله کشی و تاسیسات ذکر نمود .

لوله بازکنی شمال تهران

خدمات لوله بازکنی شمال تهران

در ارایه خدمات لوله بازکنی در کنار مجهز بودن به لوازم و تجهیزات رفع گرفتگی مانند فنر لوله بازکنی در طول و قطرهای مختلف , دستگاه ژنراتور , پمپ تراکم هوا و … , تشخیص و انتخاب نوع و شیوه بازکردن لوله و چاه امری بسیار مهم تلقی میشود .

هر چند که اغلب گرفتگیها بوسیله فنر قابل رفع میباشند ,  اما در برخی انسدادها ممکن است , انجام دادن یک کار ساده مشکل گرفتگی لوله را حل نماید . به عنوان مثال در گرفتگیهایی که به دلیل افتادن شی و اجسام در داخل لوله کشی و چاه اتفاق میفتد , بیرون آوردن شی مورد نظر از داخل لوله فاضلاب بوسیله ابزارالات و قلقهای خارج نمودن میتواند راهگشای کار بوده و از فنرزنی جلوگیری نماید .

لوله بازکنها بایستی در هنگام زدن فنر در لوله علاوه بر رعایت اصول بهداشتی و ایمنی , مواظب باشند تا به لوله اتصالات فاضلاب , کاسه توالت ایرانی و فرنگی , سیفون و لوازم جانبی صدمه ای وارد نشود .

لازم به ذکر است که استفاده از اسید و مواد شیمیایی بخصوص قوی در بازکردن لوله روشی غیر اصولی بوده و ما در خدمات لوله بازکنی شمال تهران به جز در موارد نادر و فقط برای رسوب تراشی از این شیوه استفاده نمیکنیم . زیرا علاوه بر افزایش احتمال آسیب به لوله کشی و اتصالات , خطرات زیادی را برای خود سرویس کار و افراد را ممکن است , ایجاد کند .

تخلیه چاه شمال تهران

از دلایل عمده گرفتگی لوله گیر کردن جسمی در داخل لوله و چاه فاضلاب و یا مسدود شدن لوله بوسیله رسوبات داخل لوله میباشد . با در آوردن اشیا احتمالا سقوط کرده  و یا فنرزنی میتوان به این نتیجه رسید که لوله باز میشود و یا خیر ؟

در برخی موارد حتی با استفاده از لوله بازکنی و استفاده از ژنراتورهای فنرزنی و پمپ هوا نیز نمیتوان لوله را باز نمود و لوله بازکنی جواب نمیدهد . در اکثر این موارد چاه فاضلاب بخاطر پرشدن و بالا زدن فاضلاب , پسابها را به داخل لوله های ساختمان پس زده و بنابراین نیاز است که چاه فاضلاب بوسیله پمپهای لجن کش تخلیه شوند .

هرچند که در حال حاضر در شمال تهران , اکثر لوله کشیهای فاضلاب به اگو شهری متصل شده , اما بعضا برخی از ساختمانها کلا و یا بخشی از فاضلاب آنها , بخاطر پیچیدگیهای خاصی که دارند , کاملا به شبکه فاضلاب اگو شهری وصل نشده اند .

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه