لوله بازکنی شریعتی 09128650695 فوری شبانه روزی

لوله بازکنی شریعتی 09128650695 فوری شبانه روزی

لوله بازکنی شریعتی فوری , 24 ساعته

خدمات لوله بازکنی تهران پایپر ارایه خدمات لوله کشی و لوله بازکنی خیابان شریعتی

تلفن : 22280940 – 22897832 -22617422 – 09105231040- 09128650895 بدون تعطیلی

ارایه کلیه خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله , تخلیه چاه , عیب یابی و تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه نشت یاب حرفه ای, تعمیر لوله کشی آب , شوفاژ و فاضلاب

لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور و سایزبندی فنر متناسب به راه آب و لوله کشی ساختمان , بازکردن لوله فاضلاب توالت ایرانی , توالت فرنگی , راه آب حمام , آشپزخانه , فاضلاب ماشین لباسشویی ظرفشویی , کفشور و ناودانی پشت بام , پارکینگ , زیرزمین , مشاعات , تراس

خدمات لوله بازکنی شریعتی

خدمات لوله بازکنی خیابان شریعتی

ارایه خدمات لوله بازکنی تهران خیابان شریعتی به صورت فوری حداکثر 30 دقیقه حضور لوله بازکن در محل بصورت شبانه روزی میباشد . رعایت اصول بهداشتی و ایمنی در کار برای حفظ سلامتی خود و سایرین از اولویتهای کار در لوله بازکنی تهران پایپر میباشد .

بهترین راهکار برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب رعایت نکاتی است که در ادمه به آنها میپردازیم .

گرفتگی لوله شریعتی

از دلایل اصلی گرفتگی لوله سینک ظرفشویی و خروجی ماشین لباسشویی این است که چربیها و غذاهای ته مانده ظروف و کرک لباس را بدون ملاحظه به داخل لوله های فاضلاب دور ریخته و به خیال اینکه دفع میشوند , بدون حتی ریختن آب از کنار آنها میگذریم .

این مواد پس از مدتی با ترکیب با یکدیگر تشکیل توده ای را میدهند که بسیاری از آنها موجب گرفتگیهای لوله کشی فاضلاب میشود . انباشته شدن و تجمیع این توده های چربی ممکن است در طول یک لوله چند متری انسداد کامل بوجود آورند , بخصوص اگر لوله کشی شیب بندی مناسب را نداشته باشد .

حداقل کاری که این رسوبات میکنند , تنگ کردن قطر درونی لوله هاست که موجب میشود, پساب فاضلاب به سختی از لوله عبور کرده و ما ناچار میشویم هر از چندی با فنرلوله بازکنی ته نشینها و گرفتگی رسوبی را با فنر زدن از بین برده تا راه آب باز شود . د

در برخی اوقات حتی ممکن است که این نوع گرفتکی ما را ناچار به تعویض قسمتی از لوله کشی نماید . جایی که حتی فنر هم نمیتواند بطور کامل لوله را بازکند . در لوله بازکنی شریعتی به هیچ عنوان از اسید و چنته برای بازکردن لوله استفاده نمیشود .

روشهای لوله بازکنی

لوله بازکنی با ابزارهای ساده مانند تلمبه دستی و شیلنگ ممکن است در گرفتگیهای ساده کافی به نظر برسد . اما اگر میزان گرفتگی بیش از حد باشد بایستی از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی و درل فنر برای بازکردن لوله استفاده نمود .

در ضمن بازکردن لوله با روشهایی مانند ریختن اسید و استفاده از محلولهای لوله بازکنی به هیچ عنوان توصیه نمیشود . در لوله بازکنی شریعتی مگر در موارد خاص میتوان در کنار فنر زدن برای رسوب زدایی از محلولهای معمولی و نه بسیار قوی از مواد شیمیایی استفاده کرد , چراکه اسید لوله بازکنی علاوه بر آسیب رساندن آنی و سوراخ کردن لوله اتصالات و از بین بردن چسب و ارینگهای لوله فاضلاب موجب تحلیل و ضعیف شدن لوله کشی فاضلاب گشته و به ناگاه لوله های فاضلاب را دچار شکستگی درونی کند . جایی که فقط با تعویض کامل لوله کشی و صرف هزینه زیاد میتوان لوله کشی را دوباره ترمیم نمود .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه