لوله بازکنی سیدخندان رفع گرفتگی چاه و لوله شبانه روزی

لوله بازکنی سیدخندان رفع گرفتگی چاه و لوله شبانه روزی

لوله بازکنی سیدخندان

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی سیدخندان فوری شبانه روزی 09128650695

تلفن :  22280940 – 22897832 – 09105231040 فوری , 24 ساعته بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی تهران پایپر با ارایه سرویسهای لوله بازکنی چاه و توالت فرنگی و ایرانی , رفع گرفتگی راه فاضلاب آشپزخانه و حمام , خارج کردن اجسام از چاه توالت و لوله , رسوب تراشی و لوله بازکنی لوله خروجی پارکینگ , حیات , ناودان پشت بام  و مشاعات ساختمان در منطقه سیدخندان , پالیزی , جلفا , دبستان , شریعتی و محدوده اطراف به صورت فوری سرویس دهی میکند .

سایز خدمات ما شامل تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , تعمیرات و تخلیه چاه تعمیرات لوله کشی و تاسیساتی , از بین بردن بوی بد فاضلاب , رفع نم , نشیتی و رطوبت

با تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی , دستگاه ژنراتور فنرزنی با قدرتهای مختلف , فنر با قطر و طولهای متفاوت , دستگاه پمپ تراکم هوا و نیروهای ماهر , متبحر و متعهد با ضمانت کاری .

خدمات لوله بازکنی سیدخندان

خدمات لوله بازکنی سیدخندان

روشهای لوله بازکنی در تهران پایپر 

در بین روشهای لوله بازکنی بهترین شیوه ها , روشهای فیزیکی هستند . پیدا کردن علت گرفتگی میتواند در انتخاب روش لوله بازکنی به ما کمک زیادی کرده تا در کمترین زمان و مطمین ترین راه , بهترین روش لوله بازکنی را انتخاب کرده و تا حد زیادی هزینه ها را کاهش دهیم .

افتادن یک شی درون چاه و لوله توالت یکی از دلایل گرفتگی و انسداد لوله است که میتوان با خارج نمودن و یا ردکردن جسم مورد نظر به لوله های اصلی رفع انسداد لوله را انجام داد . البته اگر مدت زمان ماندن جسم در داخل لوله زیاد باشد , به احتمال زیاد اجسام جامد و لجنهای زیادی به دور آن انباشته شده اند , که بایستی به دقت آنها را نیز رفع و رجوع نموده تا لوله و چاه مجددا دچار گرفتگی نشوند .

دلیل دیگری که باعث گرفتگیهای گاه و بیگاه لوله فاضلاب و پس زدن پساب حتی از طبقات دیگر شود , تجمع رسوب در کف لوله و اتصالات , و تجمیع آنها به مرور زمان میتواند قسمت زیادی از لوله را از لجنها و ملات و چربیها پر کرده و بر اثر گذشت زمان با خشک شدن و سفت شدن این رسوبات , کار سختی برای تراشیدن و تخلیه این مواد ته نشین شده پیش رو خواهیم داشت .

برای لوله بازکنی در این موارد که در لوله افقی فاضلاب اتفاق میفتد , استفاده از رسوب تراشی یا تعویض لوله مذکور راه چاره است . تعویض لوله کشی ساختمان با هزینه ها و دردسرهایی که دارد , معمولا مورد قبول مالکین قرار نگرفته و بهترین شیوه را میتوان رسوب تراشی با استفاده از فنر لوله بازکنی مناسب در کنار محلولهای مخصوص شستشوی داخل لوله ها دانست .

این روش حداقل تا چند چندین سال خیال شما را از بابت نیاز به لوله بازکنی در محله سیدخندان راحت میکند .

برای مطالعه بیشتر در مورد علل گرفتگی فاضلاب به سایت زیر مراجعه نمایید .

؟ Why Do Drains Get Blocked 

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه