تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی سعدآباد شوفاژ شیرالات

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی سعدآباد شوفاژ شیرالات

لوله بازکنی سعدآباد

خدمات تاسیساتی , لوله کشی و لوله بازکنی سعدآباد شبانه روزی

تلفن :  22533080-09122437371 فوری بدون تعطیلی

خدمات تاسیساتی , لوله کشی و لوله بازکنی تهران پایپر در سعدآباد

اجرا و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب , شوفاژ , گاز و لوله بازکنی تجریش و سعدآباد تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه نشت یاب نقطه زن و تخصصی با سرویسکار ماهر , رفع عیب , تعمیر و تخلیه چاه فاضلاب , نصب و تعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی ساختمان , نصب , راه اندازی و تعمیرات موتورخانه شوفاژ , پکیج دیواری , کولر آبی و گازی اسپلیت وارایه خدمات به محدوده با لوله بازکنی زعفرانیه , تجریش , ولیعصر و سعد آباد

رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و توالت ایرانی و فرنگی , کفشور آشپزخانه و حمام , خروجی سینک ظرفشویی و ماشین لباسشویی , لوله بازکنی ناودان پشت بام , پارکینگ , تراس , حیاط , استخر , منهول , سپتیک و بخشهای مشاع ساختمان .

خدمات لوله بازکنی سعدآباد

خدمات لوله بازکنی سعدآباد

شاید درنگاه اول حرفه لوله بازکنی کاری ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد , اما وجود غیربهداشتی بودن , این شغل حرفه و تخصص ویژه ای را طلب میکند که در صورت مسلط نبودن و عدم رعایت نکات آن میتواند دردسرهای زیادی را هم برای سرویسکار لوله بازکنی و هم در حین انجام کار برای کارفرما داشته باشد . تشخیص نوع گرفتگی و انتخاب ابزارالات لازم و سایز و طول فنر مناسب لوله بازکنی از جمله مواردی است که در کنار احتیاط و رعایت اصول ایمنی و بهداشتی میتواند به لوله بازکن کمک شایانی کند .

بطور کلی افتادن اجسام در داخل لوله و چاه فاضلاب یا ته نشین شدن رسوب و یا مصالح ساختمانی در کف لوله میتواند موجب گرفتگی و انسداد لوله های فاضلاب شود . خارج کردن هرکدام از این موارد میتواند موجب بازشدن لوله ها شود . اولویت با بیرون آوردن شی مسدودکننده لوله است , اما در بیشتر اوقات این کار امکان پذیر نبوده و ما مجبور به هل دادن وانتقال اجسام به لوله اصلی ساختمان یا چاه میشویم .

بیرون آوردن اجسام معمولا با ابزارالاتی مخصوص مانند گیره چاه فاضلاب و انبر مشکل گشا صورت گرفته و برای هدایت شی و مواد ته نشین شده با فنر زنی , دستگاه تراکم هوا و روشهای رسوب تراشی تلفیقی انجام میگیرد .

جهت مشاوره و درخواست خدمات تاسیساتی لوله بازکنی و لوله کشی تجریش سعدآباد دربند , زعفرانیه و محدوده با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه