لوله بازکنی ستارخان رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی ستارخان رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی ستارخان

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی ستارخان , سرویس 24 ساعته و سریع 09128650695

تلفن : 66973771  – 09105231040 شبانه روزی , فوری , بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی تهران در ستارخان با ارایه روشهای مدرن لوله بازکنی و رفع گرفتگی و مجهز بودن به ابزالات جدید رفع گرفتگی , دستگاه ژنراتور و فنر با تنوع در سایز و قدرت و لوله بازکنهای حرفه ای و متعهد آماده سرویس دهی فوری و شبانه روزی میباشد . رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و لوله توالت ایرانی و فرنگی , چاهک حمام , آشپزخانه , تراس و پارکینگ , رفع گرفتگیهای مشاعات , منهول و سپتیک ,  خارج نمودن اجسام و اشیای قیمتی از چاه و لوله.

سایر خدمات ما شامل تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , عیب یابی لوله کشی و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب , نصب و تعمیر شیرالات بهداشتی , تعمیرات و تخلیه چاه و دیگر خدمات تاسیساتی , لوله کشی و لوله بازکنی غرب تهران ,منطقه ستارخان و آریاشهر

خدمات لوله بازکنی ستارخان

خدمات لوله بازکنی ستارخان

خدمات لوله بازکنی در تهران با روشهای گوناگونی انجام میشود که شاخص ترین آنها لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی است . البته نوع گرفتگی در گزینش بهترین روش برای بازکردن لوله نیز بی تاثیر نیست , اما بطور کلی بخاطر اینکه استفاده از روشهای شیمیایی برای لوله بازکنی کمی خطرناک بوده و احتمال آسیب رسانی به لوله کشی فاضلاب چه در کوتاه مدت و چه در بلندمدت مطرح میباشد , از لحاظ اصولی منسوخ و منتفی میباشد .

لازم به ذکر است در مواردی همچون رسوب تراشی و شستشوی لوله اتصالات فاضلاب میتوان از مواد مخصوص با غلظتهای خاصی استفاده نمود , آنهم در شرایط خاص و همراه با فنر و ابزارالات دیگر رسوب گیری .

در بین روشهای فیزیکی هم استفاده از فنر لوله بازکنی بخاطر اینکه فنر در مسیر لوله کشی حرکت کرده و نیروی نسبتا مناسبی برای برداشتن اجسام و توده های انباشته شده فاضلاب از سر راه خود دارد , کارسازترین روش محسوب میشود . تلمبه های دستی و شلنگ آب و ابزارهای دیگر نیز برای بازکردن گرفتگیهای تا عمق یک متری میتوانند مثمرثمر باشند .

در برخی موارد که گرفتگیهای مکرر بوجود می آید , بهترست قید لوله بازکنی با فنر را زده و اقدام لوله کشی روکار به تعویض لوله یا اتصال  مورد نظر کنید . هرچند که این بازسازی لوله کشی ممکن است هزینه های بیشتر و دردسرهایی برای شما به ارمغان بیاورد , اما با توجه به نوسازی لوله کشی روشی پایدارتر نسبت به لوله بازکنی تکراری در یک ساختمان است .

1 نظر
  • حمیدرسولی
    Posted at 09:30h, 13 دسامبر پاسخ

    خیلی عالی واقعا سایت خوبی دارید
    خیلی مچکر از خدمات خوبتون

ارسال دیدگاه