لوله بازکنی زعفرانیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی زعفرانیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی زعفرانیه

خدمات لوله کشی و لوله بازکنی زعفرانیه , آصف , سعد آباد 24/7 فوری 09128650695

تلفن تماس : 22280940 – 22897832 -22537778 – 09105231040 شبانه روزی

خدمات تاسیساتی لوله بازکنی تهران پایپر در زعفرانیه با کلیه خدمات تاسیساتی در خدمت شماست . خدمات ما در زمینه رفع گرفتگی و لوله بازکنی شامل بازکردن چاه و لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی , رفع گرفتگی کفشور سرویس بهداشتی حمام و آشپزخانه , بالکون , تراس , پارکینگ , استخر و مشاعات , درآوردن اشیای قیمتی از چاه توالت و لوله , رسوب تراشی لوله های ساختمان , تراشیدن سیمان و مصالح ساختمانی , حفر و تعمیرات چاه

از دیگر خدمات لوله بازکنی زعفرانیه , تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ , موتورخانه , شیرالات و پکیج , تعمیر و تخلیه چاه

خدمات لوله بازکنی زعفرانیه

خدمات لوله بازکنی زعفرانیه

گرفتگی چاه و لوله کشی فاضلاب اکثرا بخاطر وجود توده چربی , ملات روسوبات و اجسام جامد خارجی است که به دلایل مختلفی به داخل چاه و لوله فاضلاب راه یافته اند و در آنجا با تجمیع چربی , مو و فضولات منابع از خروج فاضلاب میشوند . برای رفع گرفتگی لوله بایستی این توده و اشیا برداشته شوند .

بهترین روش حذف اینگونه مواد هم خارج شدن کامل آنهاست .  متداولترین وسیله برای اینکار استفاده از فنر لوله بازکنی است . البته روشهای دیگری نیز برای بازکردن لوله ها وجود دارد که بنا به تجربه , نشان داده شده است که استفاده از فنر لوله بازکنی و ژنراتور مناسبترین راه برای اغلب گرفتگیهای لوله هاست .

فنر لوله بازکنی بسته سایز لوله در قطرهای مختلف وجود داشته و هرچه قطر لوله کاهش پیدا کند , ضخامت فنر مورد استفاده نیز کاهش پیدا میکند . دلیل این قضیه هم بخاطر این است که لوله کشی فاضلاب یک ساختمان دارای اتصالات مانند سیفون , سراهی و زانویی بوده و فنر لوله بازکنی در صورتیکه قطور باشند , نمیتوانند از این اتصالات عبور کرده و گردش لازم را در داخل لوله انجام دهند . حرکات دورانی فنر عامل اصلی تراشیدن رسوبات و برداشتن موانع بوده و در صورتیکه این حرکت محدود شود , یا گرفتگی باز نمیشود و یا اینکه فنر به لوله ها آسیب میرساند .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه