تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی زرگنده

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی زرگنده

لوله بازکنی زرگنده

تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی زرگنده شبانه روزی 

تلفن :09122437371-22533080 فوری و بدون تعطیلی

خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی تهران زرگنده و محدوده اطراف با ارایه خدمات لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز , نصب و تعمیر موتورخانه شوفاژ , پکیج دیواری و کولر آبی و گازی اسپلیت , نصب و سرویس شیرالات بهداشتی و توالت فرنگی و کلیه خدمات رفع گرفتگی  و لوله بازکنی ظفر , زرگنده , قلهک و محدوده اطراف .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , رفع انسداد سرویس توالت فرنگی و چاه توالت ایرانی , چاهک حمام , آشپزخانه , راه آب  ماشین لباسشویی ظرفشویی , لوله پشت بام , پارکینگ , بالکن , دستشویی , حوض , چاه فاضلاب , رایزر اصلی و مشاعات ساختمان . ارایه کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی شریعتی , میرداماد و خیابان دولت .

لوله کشی لوله بازکنی زرگنده

تاسیسات لوله کشی لوله بازکنی زرگنده

استفاده از پمپ های دستی و شیلنگ های آب اساسی ترین ابزار است که حتی می توانید از آنها برای باز کردن و جدا کردن قفل ها به راحتی استفاده کنید. اگر انسداد با این روش ها برطرف نشده است ، باید به فنر لوله بازکن بروید و از ژنراتور استفاده کنید. البته کار با دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکن نیاز به مهارت های خاصی دارد که کاربر و لوله بازکنی باید علاوه بر حفظ ایمنی خود و همچنین استفاده از مردم ، مهارت لازم را داشته باشند تا از آسیب دیدن اتصالات و لوازم جانبی لوله جلوگیری شود.

فنر لوله بازكننده درون فك دستگاه ژنراتور قفل شده و علاوه بر حركت رو به جلو و عقب ، يك حركت دايره اي دارد كه ممكن است باعث آسيب ديد افراد شود. علاوه بر این ، استفاده از تجهیزات ایمنی و بهداشتی مانند دستکش ، کفش و لباس مناسب هنگام باز کردن لوله ضروری به نظر می رسد.

بازکردن لوله با محلولهای شیمیایی
روش دیگر که از نظر فنی مورد تأیید نیست و به جز در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد ، ریختن محلول های اسیدی و شیمیایی در آبراه و لوله برای باز کردن لوله است. از نظر علمی ساختار انسداد و نوع رسوبات و لوله ها به گونه ای است که هر راه حلی که بتواند به باز کردن لوله ها کمک کند ، به طور قطع به لوله ها و اتصالات ، اتصالات ، چسب ها و حلقه های لوله آسیب می رساند. به همین دلیل ، ریختن اسیدها و پایه ها در لوله ها به هیچ وجه مورد تأیید نیست و لوله باز کننده ظفر از این روش برای باز کردن لوله ها استفاده نمی کند.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه