لوله بازکنی دولت

لوله بازکنی دولت

لوله بازکنی دولت

خدمات تشخیص ترکیدگی و لوله بازکنی دولت ( خیابان کلاهدوز) شبانه روزی

تلفن :  22280940 – 22533080  – 22897832 – 09105231040- 09128650695 فوری

استفاده از تجهیزات پیشرفته و دستگاههای مدرن , ژنراتور با قدرتهای مختلف و سایزبندی فنر و ابزارالات لوله بازکنی و از همه مهمتر سرویس کاران مجرب , ماهر , متخصص و متعهد

خدمات لوله بازکنی تهران پایپر خیابان دولت با ارایه خدمات فوری در زمینه رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و لوله توالت ایرانی و سرویس فرنگی , راه فاضلاب کف سرویس بهداشتی , حمام و آشپزخانه , خروجی ماشین لباسشویی و ظرفشویی , کفشور ناودانی پشت بام و خرپشته راه آب پارکینگ , زیرزمین , انباری , لابی , مشاعات , تراس , بالکن , حیات خلوت , حیاط و بیرون آوردن اشیا از چاه توالت و لوله فاضلاب ساختمان .

خدمات تاسیساتی لوله کشی , تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه . عیب یابی , تعمیرو تخلیه چاه فاضلاب , لایروبی ,طوقه چینی, رفع نم و رطوبت ,از بین بردن بوی بد فاضلاب

خدمات لوله بازکنی دولت

خدمات لوله بازکنی خیابان دولت

برای عیب یابی و تعمیر هر خرابی , ابتدا بایستی علت قضیه کاملا بررسی شده و سپس با بکار بردن بهترین شیوه در رفع آن خرابی اقدام نمود . لوله بازکنی نیز از این قضیه مستثنی نبوده و بهترین راهکار برای بازکردن انسداد لوله و  رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی , بررسی دقیق دلایل انسداد لوله و انتخاب بهترین راه برای رفع گرفتگی لوله و چاه مییباشد .

از همین رو در اینجا ما ابتدا به عوامل اصلی گرفتگی و انسداد لوله ها و سپس به روشهای بازکردن آنها میپردازیم .

ابتدایی ترین مواردی که موجب انسداد و گرفتگی لوله ها و چاههای فاضلاب میشوند , وجود یک مانع در سر راه عبور فاضلاب میباشد . افتادن اجسام خارجی , شکستگی در داخل لوله اتصالات , مصالح ساختمانی و ته نشین شدن رسوبات و مسدود کردن راه آب از علل اصلی گرفتگیها و نیاز به لوله بازکن میباشد .

برای هرکدام از موارد ذکر شده روشهای خاصی برای بازکردن لوله و رفع گرفتگی صورت میگیرد. تشخیص اینکه چه روشی برای لوله بازکنی بکار برود , معمولا بر عهده لوله بازکن است و ما در خدمات لوله بازکنی دولت سعی میکنیم , که اولا ماندگارترین روش را انتخاب کنیم و اینکه مجددا لوله مسدود , دوباره دچار گرفتگی نشده و یا حداقل زمان گرفتگی آن به حداقل برسد .

برداشتن اجسام و شی خارجی به طرق مختلف ساده ترین روش است که میتواند با دست , ابزارالاتی مانند آسانگیر اجسام , ژنراتور و فنر لوله بازکنی , دستگاه پمپ تراکم هوا و رسوب تراشی با فنر و محلولهای مناسب برای انحلال مواد ته نشین شده , انجام شود .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه