لوله بازکنی دزاشیب رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی دزاشیب رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی دزاشیب

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی دزاشیب , فوری و شبانه روزی

تلفن : 22533080-09122437371 بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی تجریش دزاشیب با ارایه خدمات رفع گرفتگی چاه و لوله توالت ایرانی و بازکردن توالت فرنگی , کفشور حمام و آشپزخانه , خروجی ماشین لباسشویی و ظرفشویی , چاهک پارکینگ , زیرزمین و مشاعات , ناودان پشت بام , استخر و دیگر نقاط ساختمان .

تشخییص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب فاضلاب و شوفاژ , نصب و تعمیرات توالت فرنگی , روشویی و لوازم بهداشتی تاسیساتی , رفع نم و رطوبت , پیدا کردن علت بوی بد و رفع بوی نامطبوع فاضلاب و کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی فرمانیه , دزاشیب و تجریش .

خدمات لوله بازکنی دزاشیب

خدمات لوله بازکنی دزاشیب

گرفتگی لوله به غیر از انسداد و کیپ شدن ناگهانی نشانه هایی هم ممکن است پیش از کیپ شدن کامل داشته باشد . بوی نامطبوع , خروج سخت فاضلاب , پس زدن آب از کفشورها و سینک ظرفشویی و خروجی ماشین لباسشویی و در نهایت عدم تخلیه فاضلاب از علایم انسداد لوله ها میباشند .

این گرفتگی ممکن است منشا ورود اجسام به داخل سیستم فاضلاب ساختمان داشته باشد و یا تجمع رسوبات همراه با مواد جامدی  مانند مو , مسواک , صابون , مواد غذایی و چربی و معمولا گرفتگیها با استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر زدن رفع میشوند .

البته برخی از انواع گرفتگیها را فقط با استفاده از دستگاه پمپ تراکم هوا میتوان بازنمود . برخی از گرفتگیهایی فنر نمیتواند باز کند بخاطر گیرکردن اجسام در جایی که فنر به آنجا دسترسی ندارد با استفاده از نیروی زیادی که پمپ تراکم ایجاد میکند به راحتی موجب بازشدن آن میشوند .

در صورت تجمع رسوب ، باید با استفاده از رسوب زدایی انجام شود ، که ترکیبی از فنر و شستشو با محلول های ویژه است. محلول های مخصوص شستشو حاوی ترکیباتی هستند که فقط رسوبات داخل لوله را شسته و بر اتصالات لوله و چسب های لوله تأثیر نمی گذارد. این روش بازکننده لوله بازکنی از راندمان بسیار بالایی در فارمانیه و سایر مناطق تهران برخوردار است و از هزینه های هولناک تعویض لوله های فاضلاب جلوگیری می کند.

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه