تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی دروس

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی دروس

لوله بازکنی دروس

تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی دروس شبانه روزی و فوری

تلفن : 09122437371-22533080 بدون تعطیلی

خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی پاسداران , دروس با ارایه سرویس شبانه روزی رفع گرفتگی توالت ایرانی , فرنگی , کفشوی حمام , آشپزخانه , راه آب ماشین لباسشویی ظرفشویی , رفع گرفتگی لوله پشت بام , پارکینگ, تراس , دستشویی و مشاعات .

سایر خدمات لوله بازکنی تهران پایپر تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , رفع نم و و بوی بد فاضلاب , عیب یابی و تعمیر لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب و فاضلاب , نصب و تعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی , نصب و تعمیر توالت فرنگی , رفع بوی بدفاضلاب , و کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی دولت , دروس , پاسداران ومحدوده اطراف

لوله کشی لوله بازکنی دروس

تاسیسات لوله کشی لوله بازکنی دروس

ارایه کلیه خدمات تاسیساتی شامل تاسیسات لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز خانگی و تجاری , نصب و تعمیر شیر آلات ظرفشویی , دوش حمام , روشویی , آفتابه , تشخیص ترکیدگی لوله و پیدا کردن محل نشت لوله کشی و عایق بندی , نصب و تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری , عیب یابی و تعمیر موتورخانه شوفاژ مرکزی , سرویس و راه اندازی کولر آبی و گازی .

خدمات لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور و فنر در سایزبندی مختلف , تخلیه و تعمیرات چاه توالت ایرانی و سرویس فرنگی , رفع گرفتگی لوله کشی کفشور آشپزخانه , حمام , پشت بام .

روش رفع گرفتگی  به نوع انسداد لوله کشی  بستگی دارد. در سیستم لوله بازکنی استفاده از اسیدها ، پایه ها و مواد شیمیایی مانند کیسه ها از نظر علمی غیر استاندارد است و تا جایی که می توانید برای باز کردن لوله ها از روشهای شیمیایی استفاده نکنید. در پاسداران بازکن ، پیشنهاد می کنیم در صورت گرفتگی آبراه ها و کف خانه یا محل کار خود ، فقط از روشهایی استفاده کنید که یک متخصص می گوید. به عنوان مثال ، یک کمپرسور هوا اغلب برای باز کردن توالت ، جایی که یک فنر کاسه توالت را می شکند ، استفاده می شود.

البته برای باز کردن توالت می توانید با حفر توالت و چشمه و سپس نصب مجدد توالت این کار را انجام دهید که ممکن است هزینه کار را کمی افزایش دهد. این روش بیشتر برای قلاب هایی استفاده می شود که با چگالی باز نمی شوند.

برای باز کردن لوله از اسید استفاده کنیم ؟
استفاده از مواد شیمیایی معمولی ، نه قوی ، فقط برای جلوگیری از قرارگیری رسوبات در قسمت انتهایی لوله و فقط برای باز کردن لوله های آشپزخانه توصیه می شود ، که می توانید با استفاده از جزر و مد یا پودر لباسشویی و آب گرم آن را انجام دهید.

جهت کلیه خدمات لوله بازکنی لوله کشی و تاسیساتی پاسداران دروس تماس بگیرید .

2 دیدگاه
 • نوری
  Posted at 12:11h, 02 آوریل پاسخ

  سلام در چیتگر هم شعبه دارید؟

  • آقای حسین پور
   Posted at 12:49h, 03 آوریل پاسخ

   سلام , بله ما در تمامی نقاط تهران شعب فعال لوله کشی و لوله بازکنی داریم .

ارسال دیدگاه