تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی داوودیه شیرالات شوفاژ

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی داوودیه شیرالات شوفاژ

لوله بازکنی داوودیه

خدمات لوله کشی و لوله بازکنی داوودیه , فوری و شبانه روزی

تلفن :  22533080-09122437371  24 ساعته بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی میرداماد , داوودیه , اتوبان حقانی با سرویسکاران مجرب و تجهیزات پیشرفته جهت ارایه خدمات رفع گرفتگی و انسداد توالت ایرانی , فرنگی , کفشوی حمام , آشپزخانه , خروجی ماشین لباسشویی ظرفشویی , لوله بازکنی ناودان و  لوله پشت بام , پارکینگ ,تراس , دستشویی ,استخر , منهول و فاضلابهای مشترک ساختمان .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی , خارج کردن اجسام و در آوردن گوشی از توالت , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان , نصب و تعمیر شیرالات بهداشتی , نصب و تعمیر توالت فرنگی و لوازم بهداشتی و کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی داودیه . تعمیر پکیج شوفاژ دیواری , سرویس کولر آبی و گازی و تعمیرات موتورخانه شوفاژ مرکزی .

لوله کشی لوله بازکنی داوودیه

لوله کشی لوله بازکنی داوودیه

از علل عمده انسداد لوله فاضلاب  ریزش اشیاء خارجی و ورود مواد ساختمانی و حتی مواد غذایی یکی از دلایل لوله های فاضلاب مسدود شده است. در این موارد ، در صورت امکان ، جسم خارجی از لوله و چاه فاضلاب خارج می شود ، در غیر این صورت با فنر و ژنراتور برقی به لوله اصلی هدایت می شود.

دلیل دیگر لوله های فاضلاب مسدود شده رسوب رسوبات در فاضلاب است. شیب نامناسب لوله فاضلاب باعث کاهش سرعت حرکت آب می شود و با کاهش سرعت آب ، گرد و غبار و ذرات گریس موجود در آب حل می شود و تجمع رسوبات پس از مدتی باعث می شود لوله فاضلاب در یک نقطه یا برای چند متر مسدود شود.

برای ممانعت از گرفتگی لوله فاضلاب بهتر است از ورود اشیاء خارجی زیر به لوله فاضلاب و آبراه جلوگیری شود.

ورود مو ، برش ، نخ و فیبر ، رسوب و جرم ، روغن و گریس ، مصالح ساختمانی مانند سیمان ، گچ و ملات، مواد غذایی ، قطعات میوه و تخم مرغ ، حوله های کاغذی ، دستمال های بهداشتی.

مشکل دیگری که باعث گرفتگی مکرر می شود خرابی سیستم لوله کشی مانند نقص در شیب و سیفونهای غیر استاندارد و اتصالات لوله کشی فاضلاب ساختمان است.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه