لوله بازکنی خیابان شیراز رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی حمام آشپزخانه

لوله بازکنی خیابان شیراز رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی حمام آشپزخانه

لوله بازکنی خیابان شیراز

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی خیابان شیراز شمالی و جنوبی

تلفن : 09122437371-22533080 سریع و بدون تعطیلی فوری و شبانه روزی

خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی ونک , خیابان شیراز , ملاصدرا , ونک پارک , پارک پرنس , ASP  و محدوده اطراف با سرویس و خدمات لوله کشی آب و فاضلاب و تاسیسات لوله بازکنی و رفع گرفتگی چاه و لوله فاضلاب تعمیر توالت ایرانی و فرنگی ,  جمام دستشویی و اشپزخانه , پارکینگ و مشاعات , رفع نشتی و تعمیر چکه و آب دادن لوله فاضلاب .

سایر خدمات لوله کشی و لوله بازکنی تهران پایپر شامل تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی  با دستگاه , رفع نم و بدی بد فاضلاب , نصب و تعمیرات شیرالات و لوازم بهداشتی ساختمان , تعمیر توالت فرنگی  و کلیه خدمات تاسیسات لوله بازکنی یوسف آباد , ونک و شیراز .

خدمات لوله بازکنی خیابان شیراز

خدمات لوله بازکنی خیابان شیراز

عیب یابی و تشخیص علت نشت و لوله های مسدود شده در مشکلاتی که در ساختمان ها رخ می دهد ، اولین و مهمترین اقدام برای رفع مشکل و گرفتگی است. لوله ها و چاه های گرفتگی در اثر وجود جسم خارجی و تجمع رسوبات یا هر دو ایجاد می شود که می توانند مسیر لوله کشی را هنگام تخلیه پساب های خانگی مسدود کنند.

در هر دو حالت بهترین راه برای باز کردن لوله ، حذف این توده های جامد از راه فاضلاب به روش ها و اشکال مختلف است. بهتر است از مواد شیمیایی برای باز کردن لوله ها استفاده نکنید ، زیرا این مواد شیمیایی علاوه بر حل کردن اشیاء و رسوبات ، می توانند آسیب زیادی به لوله کشی ساختمان وارد کنند.

به طور کلی بهترین و رایج ترین روش برای باز کردن لوله استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازشو است. شما حتی می توانید با استفاده از مته ها و فنرها در قلاب های سبک تر آشپزخانه ها و کفها نیز این کار را انجام دهید ، اما در قلاب توالت های ایرانی بهتر است از ژنراتوری استفاده کنید که قدرت چرخشی بیشتری به بهار می دهد.

انتخاب اندازه و طول بهار هم به نوع گیره و هم به عمق بستر آن بستگی دارد. در موارد لوله بازکن کم عمق ، ابتدا باید فنر نرم و کوتاه را امتحان کنید و در صورت عدم باز شدن ، لوله بازشو را با فنرهای طولانی تر باز کنید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه