تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی خیابان استاد حسن بنا

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی خیابان استاد حسن بنا

لوله بازکنی خیابان استاد حسن بنا

خدمات تاسیساتی , لوله کشی و لوله بازکنی خیابان استاد حسن بنا شمالی و جنوبی

اجرا و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب , فاضلاب شوفاژ و گاز خانگی

نصب و تعمیرات موتورخانه شوفاژ مرکزی ؛ پکیج دیواری , کولر , شیرالات و فرنگی

تلفن :  22533080  –09122437371 شبانه روزی

خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی شمس آباد , خیابان استاد حسن بنا شمالی وجنوبی با ارایه کلیه خدمات لوله کشی ساختمان , تاسیسات گرمایشی سرمایشی و لوله بازکنی در خدمت شماست . تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز , تعمیر شوفاژخانه مرکزی, پکیج دیواری و کولر , نصب و سرویس شیرالات و لوازم بهداشتی , عیب یابی و تعمیر توالت فرنگی و روشویی و کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی هروی , شمس آباد , استاد حسن بنا .

خدمات لوله بازکنی خیابان استاد حسن بنا

لوله کشی و لوله بازکنی خیابان استاد حسن بنا

علت اصلی گرفتگی لوله ها ، انسداد عبور فاضلاب توسط اشیا ، رسوب رسوبات و مواد چرب و مصالح ساختمانی در داخل لوله ها و اتصالات است. بیشتر گرفتگی های ناگهانی با سقوط جسم در فاضلاب شروع می شود و با تجمع چربی ، ذرات گرد و غبار ، مواد زائد ، مو و نخ و سایر مواد کوچک در اطراف جسم ادامه می یابد.

هرچه سریعتر اجسام خارجی را بردارید ، احتمال تجمع و نشست رسوبات کمتر است. گاهی اوقات ، به دلیل کند شدن مسیر عبور فاضلاب در پشت مکانی که بدنه در آن قرار دارد ، سکون آب باعث رسوب مواد ریز روی سطح مقطع داخلی لوله می شود ، که باعث انسداد کمی در مسدود شدن کامل لوله می شود. در طول زمان. این نوع ازدحام یک مشکل است.

شیب نامناسب و لوله های افقی بلند فاضلاب از دیگر دلایل گرفتگی لوله در کف آپارتمان ها است. شکستگی داخل لوله و برجستگی داخلی لوله اتصال نیز می تواند باعث گرفتگی شود. مسئله دیگری که باید در هنگام لوله کشی فاضلاب به لوله بازشوی کمتری توجه شود ، استفاده از اتصال 45 درجه به جای اتصال نود درجه برای منحرف کردن لوله کشی ساختمان است.

خدمات لوله بازکنی استاد حسن بنا

وقتی لوله در معرض افتادن اشیا به درون لوله قرار گرفت ، بهترین راه این است که جسم را از لوله خارج کنید و اگر این امکان وجود ندارد ، بهتر است جسم را به سمت لوله اصلی هدایت کنید. البته این به شرطی است که جسم لوله اصلی را مسدود نکند.

البته گرفتگی با اشیا روشی متفاوت از توالت ایرانی دارد که در عوض به آن پرداخته شده است. برای بیرون آوردن اشیا از توالت و حتی می توانید از ابزاری مانند استفاده کنید که در فروشگاههای تاسیساتی و ابزارفروشی ها موجود است .

در گرفتگی های لوله کشی آشپزخانه ، ضایعات مواد غذایی ریخته شده ، پوسته های میوه و تخم مرغ ، چربی ها و روغن های حاصل از سرخ شدن دلیل اصلی مسدود شدن هایی است که در حین لوله کشی ایجاد می شود و گاهی اوقات باعث تخلیه آشپزخانه می شود. آشپزخانه. بنابراین بهتر است از ریختن مواد جامد و روغنی در سینک ظرفشویی خودداری کنید. در صورت لزوم حداقل آب گرم را روشن کنید تا لوله های فاضلاب مسدود نشوند و در منطقه هروی کمتر به لوله بازکنی احتیاج داشته باشید .

جهت دریافت خدمات لوله کشی و لوله بازکنی خیابان استاد حسن بنا تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه