تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی جوزستان

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی جوزستان

لوله بازکنی جوزستان

تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی جوزستان , فوری و شبانه روزی

تلفن : 09122437371-22533080 بدون تعطیلی

خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی تجریش , جوزستان و دزاشیب و محدوده اطراف با خدمات رفع گرفتگی چاه و لوله توالت ایرانی و بازکردن توالت فرنگی , کفشور حمام و آشپزخانه , راه آب ماشین لباسشویی و ظرفشویی , چاهک پارکینگ , زیرزمین و مشاعات

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ , رفع نم و بوی بد فاضلاب , نصب و تعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی ساختمان و کلیه خدمات تاسیسات لوله بازکنی فرمانیه , دزاشیب و تجریش .

لوله کشی لوله بازکنی جوزستان

تاسیسات لوله کشی لوله بازکنی جوزستان

لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز از انواع لوله کشی ساختمان میباشند . خدمات و تعمیرات انواع لوله کشی جزیی از دسته بندیهای خدمات تاسیساتی لوله کشی هستند .

خدمات نصب و تعمیرات تاسیسات گرمایشی سرمایشی ساختمان شامل نصب , راه اندازی , تعمیر و سرویس موتورخانه شوفاژ مرکزی , پکیج دیواری , آبگرمکن , کولر آبی و گازی اسپلیت

نصب و تعمیر شیرالات بهداشتی ساختمان , نصب و تعمیرات توالت فرنگی و روشویی , نصب و سرویس لوازم بهداشتی ساختمانی و وسایل منزل .

رفع گرفتگی و لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور فنر و پمپ تراکم هوا , نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه از جمله  خدمات تاسیساتی میباشند که , شرکت خدمات لوله  کشی تهران پایپر با ارایه خدمات فوق در سرویس دهی شبانه روزی پیشرو این سرویسهاست.

انسداد خط لوله اغلب دو دلیل اصلی دارد. این نوع انسدادها معمولا به صورت تدریجی انباشته شده و بعضا در 1 زمان اتفاق می افتند و سابقه قبلی ندارند ، که عمدتا به دلیل ریزش اشیاء و تجمع موها و ذرات ریز در اطراف جسم و بسته شدن لوله ها است ، یا به تدریج اتفاق افتاده است. و در بسیاری موارد آنها سابقه قبلی دارند. نوع دوم شایع تر است زیرا شیب نامناسب لوله باعث تسویه تدریجی ملات ها در انتهای لوله می شود که بسیار متراکم بوده و ترکیبی از مصالح ساختمانی مانند زمین ، گچ ، سیمان ، گریس و مواد غذایی است.

از نظر سختی ، این رسوبات به قدری متراکم ، سخت و طبقه بندی شده اند که با یک چشمه ساده قابل حذف نیستند و باید انباشته شوند. استفاده از اسید به تنهایی کاری جز آسیب رساندن به لوله ها نخواهد کرد. ما در لوله بازكننده فارمانیه به جز در موارد خاص از اسیدها یا مواد شیمیایی قوی استفاده نمی كنیم. زیرا علاوه بر آسیب دیدن لوله ها ، می تواند باعث افزایش صدمات جسمی شود.

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه