لوله بازکنی جنت آباد رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی جنت آباد رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی جنت آباد

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی جنت آباد فوری و شبانه روزی 09128650695

تلفن :  22280940 – 22897832 – 09105231040 بدون تعطیلی در اسرع وقت

خدمات لوله بازکنی جنت آباد با تجهیزات مدرن لوله بازکنی , دستگاه ژنراتور و فنرزنی در سایزبندی , دستگاه پمپ تراکم هوا , ابزارالات خارج کردن اشیا از چاه و لوله , رفع گرفتگی لوله و چاه توالت ایرانی و فرنگی , کفشور آشپزخانه و حمام , پارکینگ , تراس , بالکن و مشاعات .

سایر خدمات لوله بازکنی تهران در جنت آباد میتوان به تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , تخلیه و تعمیرات چاه فاضلاب , تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب,شوفاژ و شیرالات

خدمات لوله بازکنی جنت آباد

خدمات لوله بازکنی جنت آباد

اغلب گرفتگیهای لوله کشی فاضلاب با فنر قابل بازشدن هستند . فنر لوله بازکنی یک رشته فولادی قابل انعطاف مارپیچی شکل است که با استفاده از نیروی دورانی که ژنراتور ایجاد میکند , به داخل لوله رفته و با نیروی زیادی هر جسمی که جلوی آن باشد را به کنار زده و یا به جلو هل میدهد . اگر عامل گرفتگی یک جسم جامد باشد که فنر آنرا به سمت لوله اصلی هدایت نموده و رفع گرفتگی را انجام میدهد . اگر علت گرفتگی رسوبات باشند , فنر با کنار زدن آنها یک راه برای عبور فاضلاب ایجاد کرده و راه آب را باز میکند .

اما اگر شی مذکور بیش از اندازه بزرگ و یا سنگین باشد بایستی با استفاده از سایر قلقهای لوله بازکنی کار فنر زنی را انجام دهیم . در صورتیکه میزان مواد ته نشین شده در لوله هم بیش از حد انباشته شده باشند , بایستی با استفاده از شیوه رسوب تراشی کار لوله بازکنی را انجام دهیم .

در روش از بین بردن رسوبات کف لوله میتوان از همزمان و به طور متناوب از لوله بازکنی با فنر به قصد تراشیدن رسوب و شستشوی داخل لوله با محلولهای مخصوصی که ویژه اینکار ساخته شده است , انجام میشود . این محلولهای لوله بازکنی بدون آسیب زدن به لوله و اتصال بین آنها ملاتهایی که ترکیبی از چربی و سایر ذرات ریز هستند را از داخل لوله به سمت چاه اصلی هدایت میکند .

البته تشخیص همه این روشها به عهده لوله بازکن متبحر بوده و اجرای این عملیات از عهده هر فردی بر نمی اید , زیرا هم فنر زنی و هم استفاده از محلولهای شیمیایی ممکن است برای سلامت افراد مخاطره آمیز بوده و رعایت اصول ایمنی و بهداشتی در لوله بازکنی را میتوان از اولویتهای اینکار پرخطر دانست .

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه