لوله بازکنی جمشیدیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی جمشیدیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی جمشیدیه

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی جمشیدیه , فوری و شبانه روزی با نرخ اتحادیه

تلفن :  22897832 -22617422 – 09105231040 – 09128650695

خدمات لوله بازکنی تهران در جمشیدیه با ارایه خدمات رفع گرفتگی و تشخیص ترکیدگی و لوله بازکنی چاه و توالت ایرانی و سرویس بهداشتی فرنگی , راه آب کف آشپزخانه و حمام , تراس  , پارکینگ , زیرزمین , استخر , دریچه بازدید , سپتیک , منهول و مشاعات ساختمان .

سایر خدمات لوله بازکنی نیاوران , جمشیدیه و محدوده اطراف شامل تشخیص ترکیدگی و نشت یابی , رفع بوی بد فاضلاب , یافتن علت چکه آب و رفع نم دیوار و سقف سرویس بهداشتی , تخلیه چاه , تعمیرات و حفر چاه , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب .

خدمات لوله بازکنی جمشیدیه

خدمات لوله بازکنی جمشیدیه

گرفتگی لوله های ساختمان شامل انسداد لوله های خروجی فاضلاب و یا گرفتگی لوله های آب و شوفاژ میشوند . در مورد مسدود شدن لوله های شوفاژ که میتوان اذعان کرد که تقریبا کار خیلی زیادی نمیتوان کرد , اما لوله های فاضلاب را بخاطر اینکه سطح مقطع و قطر بزرگتری دارند , میتوان با استفاده از روشهای مختلفی باز نمود .

خارج کردن شی خارجی که به هرطریقی به داخل لوله فاضلاب رفته هدف نهایی لوله بازکنی میباشد . هرچند که برای این منظور یک روش متداول مانند استفاده از فنر لوله بازکنی و هل دادن شی به سمت لوله اصلی و چاه وجود دارد , اما اولویت لوله بازکنی با بیرون آوردن جسمی است که فاضلاب جاخوش کرده است .

برخی مواقع گرفتگی به دلیل ته نشین شدن رسوبات و تشکیل ملاتهایی در داخل لوله فاضلاب بوجود می آید که بخاطر شرایط فیزیکی آنها , تنها با استفاده از روشهای تراش رسوبات میتوان آنها را از لوله خارج نمود .

در کنار استفاده از فنر میتوان از محلولهای شیمیایی نیمه غلیظ برای شستشو و حل نمود این ملاتها و سوق دادن آنها به سمت خارج از محوطه گرفتگی مصرف نمود . استفادها از بازهای قوی و اسیدهایی مانند سولفوریک و کلریدریک با درصد بالا میتواند علاوه برخطراتی که برای شما و سایر انسانها و حتی حیوانات داشته باشد , ممکن است صدمات جبران ناپذیری به سیستم لوله کشی بنا و حتی لوازم محیط داشته باشد .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه